WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 1 czerwca 2009

Wydawnictwa cyfrowe przyszłość według Murdoch'a

Według potentata prasowego przyszłość należy do technologi cyfrowej. Murdoch przewiduje, że w najbliższych 2-3 latach upowszechni się dostęp do e-prasy poprzez urządzenia przenośne typu Blackberry i Palm Pilot. W ciągu dnia będzie można bezprzewodowo odbierać aktualizujące się informacje.

Prasa w wersji papierowej w jego przewidywaniach ma perspektywy zaledwie 10-15 letnie. Co za tym idzie znienawidzone przez internautów płatne dostępy do treści staną się powszechne.

Budzi również szacunek, bo coraz mniej jest niezależnych kapitalistów, jego twierdzenie, że nie przyjmie powszechnej w USA pomocy publicznej. Uzasadnia to brakiem możliwości w takim przypadku swobody krytykowania i wyrażania swoich niezależnych opinii.

Źródło ; www.rp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga