WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Projekt wydawniczy eprofess.pl

o projekcie wydawniczym eprofess.pl


Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej możemy zaobserwować rosnące zainteresowanie nauką specjalistycznego języka angielskiego. Praca w środowisku międzynarodowym wymaga nie tylko znajomości języka obcego - ogólnego, ale również pewnej umiejętności posługiwania się językiem branżowym. Coraz częściej poszukuje się kursów nauki języka w danej branży, np: kurs Business English, Legal English, Medical English, itd.

Tak więc idąc z myślą: Potrzeba matką wynalazków, zostało stworzone wydawnictwo językowe EPROFESS (www.eprofess.pl) poświęcone w głównej mierze nauce języka obcego – specjalistycznego.

Na stronie wydawnictwa została uruchomiona sprzedaż książek elektronicznych, tzw. e-booków do nauki języka angielskiego, skupiająca głównie od strony zawodowej. Ebooki z dnia na dzień zdobywają coraz to większe zainteresowanie czytelników, przyczyniając się tym samym do ich rozwoju osobistego i inwestycji we własną karierę. W chwili obecnej wydawnictwo w swojej ofercie posiada 14 ebooków. A oferta stale rośnie według potrzeb klientów. Skupiamy się na tematyce, której na próżno szukać w zwykłych księgarniach. Ebook pod tytułem: Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą po angielsku stał się najbardziej popularną publikacją wśród czytelników, którzy chcą już na stracie kariery dobrze wypaść i doskonale zaprezentować swoją osobę przed światem zawodowym. Ponadto można zakupić Angielski w nieruchomościach, Język angielski dla opiekunek i przedszkolanek, Wzory pism biznesowych w języku angielskim, Angielski w medycynie.

Projekt Eprofess powstał we wrześniu 2009 roku i sukcesywnie zaczął zdobywać coraz to szersze grono klientów. Podpisana została również umowa sprzedaży ebooków z księgarniami internetowymi, m.in. z Nexto. Księgarnie są zainteresowane publikacjami drukowanymi, co również w przyszłości wydawnictwo pragnie uruchomić w swojej ofercie. Co nas wyróżnia? To właśnie książki wydane w formacie cyfrowym, które są dużo tańsze od drukowanych i które można szybko zdobyć dla siebie bez wychodzenia z domu, łatwość czytania. Obecnie w Polsce wciąż jest mało ebooków językowych. Na zachodzie ich popularność osiągnęła swoje apogeum, i są to najlepiej sprzedające się produkty w internecie. Na szczęście, fala tej popularności stopniowo idzie do Polski.

Jednym słowem EPROFESS to młode, dobrze zapowiadające się wydawnictwo całkowicie stworzone do potrzeb zawodowych osób dla których rozwój intelektualny idzie w parze z profesjonalizmem i postępem.

Autor:

Anna Piekarczyk

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga