WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 kwietnia 2010

Wydawnictwo W.A.B. eksporter polskiej kultury

Wydawnictwo W.A.B. podpisało blisko 300 konktraktów na zagraniczne wydania polskiej literatury. W samym 2009 r. podpisano 30 umów z zagranicznymi wydawnictwami.

Maria Nurowska bije rekordy popularności. " Listy miłości " po sukcesie w Niemczech ukaże się również w Rosji i Izraelu. " Rosyjski kochanek " w Rosji, " Panny i wdowy " na Litwie i " Postscriptum " w Hiszpanii.

Dużym zainteresowaniem cieszył się Wojciech Jagielski głównie za oceanem, Andrzej Bart oraz Zygmunt Miłoszewski. Już niemal tradycyjnie dobrze sprzedaje się cykl kryminałów Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku.

Wydawnictwo W.A.B. z zadowoleniem odnotowuje wydania książek audio tzw. AudioBooków oraz jako jedno z pierwszych polskich wydawnictw wydało ponad 200 tytułów e-książek czyli eBooków często niemal równocześnie z wersją papierową.

Działalność W.A.B. zasługuje na podziw. Wyjątkowo dobre ma wyczucie rynku i umiejętność wyławiania nowych talentów i oczywiście ma ogromne zasługi w promocji naszej kultury również poza Polską.

Wydawnictwa cyfrowe są bardzo za i oby więcej takich wydawców.

Czytaj więcej ; rynek-ksiazki.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga