WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 23 kwietnia 2010

Światowy Dzień Książki - książki taniej

Obchodzony dziś Światowy Dzień Książki przynosi sporo akcji promocyjnych. Tradycyjne i internetowe księgarnie z tej okazji przygotowały specjalne oferty.

Księgarnia nexto.pl
proponuje trzydniową obniżkę o 20 % na wszystkie eBooki i AudioBooki. Wystarczy wpisać podczas składania zamówienia hasło ;
dzienksiazki 
w polu kod rabatowy. Od podanej ceny w koszyku zostanie odliczone 20 % ceny. Promocja trwa do 25.04.2010 r. do godziny 24,00.

Szczególnie ciekawą promocję usłyszymy w stołecznej komunikacji. Mamy możliwość posłuchać podczas jazdy jak brzmi książka audio.

W Światowym Dniu Książki pamiętajmy, że książka ma różne oblicza również elektroniczne.

Wydawnictwa cyfrowe mają nadzieję, że Minister Kultury przypomni sobie o tym i będzie walczył o równouprawnienie wszystkich książek chociaż wydaje się to tylko marzeniem...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga