WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 29 kwietnia 2010

Plusoczytelnia.pl

Plusoczytelnia.pl to wspólny projekt Polkomtel.S.A. i NetPress Digital Sp. z o.o. Od 28.04.2010 r. trwa jak to nazwano w regulaminie promocja, ale na szczęście bez terminu zakończenia.

Plusoczytelnia.pl służy do sprzedaży AudioBooków, eBooków i e-prasy. Oferta obejmuje około 1,5 tys. pozycji. Za część z nich można płacić sms. Dlaczego by nie skoro bierze w tym udział operator komórkowy ?

Zakupy podobnie jak w innych tego typu księgarniach odbywają się podobnie. Dokładnie opisuje to regulamin promocji Plusoczytelnia ;

" 4. W ramach Promocji, Klienci mogą pobierać, jako dodatkowe świadczenie, w ramach świadczonych przez Polkomtel usług telekomunikacyjnych o podwyższonej opłacie, pod nazwą „Usługa Plusoczytelnia", rożnego rodzaju produkty elektroniczne stanowiące dodatkowe świadczenie w usłudze o podwyższonej opłacie, takie jak: prasa i książki w formie cyfrowej, książki w formacie mp3 oraz innego rodzaju produkty w wersji elektronicznej, przeznaczone do pobierania na elektroniczny nośnik informacji oferowane i dostarczane przez NetPress Digital Sp. z o.o., dalej łącznie zwane „Produktami".

5. Klienci korzystający z Usługi Plusoczytelnia, uprawnieni są do pobierania Produktów na zasadach wynikających z udostępnionego przez NetPress Digital Sp. z o.o. Regulaminu (dalej zwanego „Regulaminem NetPress"), z uwzględnieniem promocyjnych warunków wynikających z niniejszego Regulaminu Promocji.

6. Opłata z tytułu korzystania z Usługi Plusoczytelnia, obejmuje opłatę z tytułu pobrania Produktu i w związku z tym, Klient nie jest zobowiązany do uiszczania żadnych innych opłat niż opłaty wynikające z niniejszego Regulaminu Promocji, z tytułu pobierania Produktów w ramach Usługi Plusoczytelnia. W szczególności w odniesieniu do Klientów korzystających z Usługi Plusoczytelnia nie mają zastosowania postanowienia Regulaminu NetPress dotyczące uiszczania płatności w związku z zamówieniem Produktów.

7. W celu pobrania Produktu w ramach Usługi Plusoczytelnia Klient:

a. na stronie internetowej Usługi Plusoczytelnia dokonuje wyboru Produktu,

b. wysyła SMS-a o treści „ZAMOW" pod numer wskazany przy danym Produkcie,

c. po wysłaniu SMSa Klient otrzyma, na numer telefonu z którego wysłany został SMS, kod zwrotny, który należy wpisać na stronie Internetowej Usługi Plusoczytelnia, wraz z podaniem adresu email, na który dostarczony zostanie odsyłacz (link) do Produktu.

8. Opłata z tytułu wysłania SMSa pod numer wskazany przy Produkcie podana jest przy każdym z Produktów. Opłaty z tytułu wysłania SMSów pod numery wskazane przy Produktach zgodne są z opłatami przypisanymi dla poszczególnych zakresów numerów SMS Premium w cenniku usług telekomunikacyjnych Polkomtel S.A.

9. Niezależnie od postanowień pkt 7 powyżej, w celu zamówienia i pobrania Produktu w ramach Usługi Plusoczytelnia Klient powinien postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na stronie internetowej Usługi Plusoczytelnia. "

Użytkownicy telefonów dadzą spokojnie sobie z tym radę. Ważne, że krąg odbiorców i miłośników wydawnictw cyfrowych może się znacznie poszerzyć. Wygląda również na to, że Plusoczytelnia.pl lepiej działa niż zapowiadana jeszcze nie dawno audioteka.orange.pl.

Na szczęście jest coraz więcej miejsc i tytułów, które możemy wybrać niż tylko jednego darmowego AudioBooka.

Wydawnictwa cyfrowe górą !

Źródło ; rynek-ksiazki.pl, plusoczytelnia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga