WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 1 kwietnia 2010

Złote Myśli na NewConnect

Złote Myśli na NewConnect. To wspaniała informacja. Zwłaszcza dla partnerów, którzy według wstępnych informacji otrzymają również przydział akcji. Zarząd Złotych Myśli rozważa przydział 10 % akcji uczestnikom Złotego Programu Partnerskiego.

Mateusz Chłodnicki bardzo szybko to zobrazował w mailu rozsyłanym do Partnerów, że każde 100 zł zainwestowane w 2004 r. dało dzisiaj 11 500 zł. Wystarczy policzyć jaki to procent w ciągu sześciu lat. Imponujące.

Co prawda wiadomość ta podana jest 1.04. czyli w prima aprilis, ale...

Z pewnością jednak nabędziesz AudioBooki Złotych Myśli o 40 % taniej niż zwykle wykorzystują kod promocyjny g9dmMqjn

Wiadomość dla partnerów jest wspaniała, a bliska przyszłość pokaże czy nie była tylko żartem. Ty też możesz się mimo wszystko przekonać się, że działalność w ZPP Złotych Myśli jest bardzo zyskowna.

Wydawnictwa Cyfrowe trzymają kciuki za dalszy rozwój wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga