WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 1 listopada 2010

Amazonka.pl wierzy w eBooki i Audiobooki

Stało się. To już niekończąca się opowieść. Kolejna księgarnia internetowa, sprzedająca do tej pory tradyjne wydawnictwa, uwierzyła w eBooki i AudioBooki.


Amazonka.pl , bo o niej właśnie mowa, wprowadziła do swojej oferty około 10 000 tytułów e-Książek do czytania i słuchania. Książki elektroniczne Amazonka sprzedaje w formatach PDF, ePub i MP3. Format ePub sugeruje, że księgarnia  przewiduje duże zainteresowanie użytkowników  
e-czytników - eBook eReader.

Na stronie Amazonki rzuci Ci się w oczy niewątpliwy bestseller Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet , którego autorem jest Stieg Larsson.

Amazonka.pl nie jest jaskółką, która zapowiada rewolucję wydawnictw cyfrowych, ale jednym ze stada bocianów zwiastujących wiosnę na rynku wydawniczym. Księgarnia internetowa chcąca przetrwać musi dopasować się do upodobań odbiorców oferując eBooki i AudioBooki.

Możesz oczekiwać czasu, gdy książka drukowana będzie wyjątkowym rarytasem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga