WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 9 listopada 2010

Klątwa miliardera i tajemniczy diament - ewolucja książki z Augmented Reality

Książka mając swój nieśmiertelny charakter potrafi się zmieniać. Wydawnictwo Łyński Kamień opublikowało pierwszą na polskim rynku wyjątkową książkę z wirtualnymi ilustracjami. Czas wydania idealny, tuż przed nadchodzącymi świętami. Z pomocą nowych technologii Augmented Reality Klątwa Miliardera zyskała nowy, nie spotykany dotychczas wymiar. Klątwa miliardera i tajemniczy diament, której autorem jest Richard Newsome ma szanse stać się tegorocznym szlagierem.To fantastyczna przygoda. Technika jak widać nie zabija książki i nawet nie ma takiego zamiaru. Po prostu staje się inna, bardziej fascynująca, wciągająca. Wydawnictwo Łyński Kamień postawiło wyżej poprzeczkę wydawcom. Ewolucja książki niespodziewanie nabiera ciekawych form.

To jeszcze nie wszystko na stronie klatwamiliardera.pl został ogłoszony konkurs, w którym do wygrania jest netbook Samsung NF310

Źródło ; www.klatwamiliardera.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga