WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 29 listopada 2010

Rzeczpospolita darmowe e-wydanie na iPad'a

Presspublica wydawca dziennika Rzeczpospolita udostępnił swoją aplikację na iPada'a. Wersję beta można pobrać z App Store. Do końca roku Rzeczpospolita e-wydanie przeczytasz bezpłatnie w całości. Od nowego 2011 roku trzeba już będzie za to zapłacić.

To co nie udało się e-Kioskowi, Jabłuszko wzięło bez proszenia. Wydawcy stawiają na iPad'a jak na pewniaka. e-Prasa na tabletach nie jest tak męcząca do czytania jak eBooki, ale czy ta strategia się sprawdzi ?

Wydawcy pchają się drzwiami i oknami jakby tylko w takim rozwiązaniu widzieli jedyny ratunek.
Czytelnicy ocenia czy tylko technologia jest jedynym wyjściem czy merytoryczna wiarygodna treść.

Póki co darmowe e-wydanie ? Czemu nie ? Trzeba korzystać.

Źródło ; mediarun.pl

1 komentarz:

  1. Koniec tego dobrego. Rzeczpospolita wprowadziła opłaty. Prenumerata miesięczna, kwartalna i roczna. Niestety cena e-wydania i papierowego niewiele się różni. Jak Rzepa wyjdzie na iPad'zie?

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga