WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 2 listopada 2010

e-Kiosk.pl i eGazety.pl razem

e-Kiosk.pl w przesłanym komunikacie giełdowym poinformował o zamiarze przejęcia 100 % udziałów w eGazety.pl. To jedna z pierwszych konsolidacji na rynku. Niewątpliwie to działanie wzmocni i rozwinie ofertę. Efekt z pewnością odbije się na przyszłych wynikach.

Ruch e-Kiosk.pl wskazuje, że rynek wydawnictw cyfrowych rozwija się coraz szybciej. Wcześniej włączył do oferty eBooki i AudioBooki.

Oto treść komunikatu ;


Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 18/2010
data dodania 2010-11-02 05:12:48
spółka E-KIOSK SPÓŁKA AKCYJNA
List intencyjny w sprawie przejęcia eGazety Sp. z o.o. przez e-Kiosk S.A.
Zarząd spółki e-Kiosk S.A. informuje o podpisaniu listu intencyjnego pomiędzy e-Kiosk S.A., eGazety Sp. z o.o. i Kariera.pl S.A., którego przedmiotem jest ustalenie warunków nabycia udziałów w kapitale zakładowym spółki eGazety Sp. z o.o. przez e-Kiosk S.A.


Na podstawie niniejszego listu, sygnatariusze rozpoczną negocjacje mające na celu ustalenie warunków nabycia przez e-Kiosk S.A. 100% udziałów w kapitale zakładowym eGazety Sp. z o.o. reprezentujących 100% głosów na Zgromadzeniu Wspólników spółki eGazety Sp. z o.o., w zamian za objęcie akcji spółki e-Kiosk S.A. wyemitowanych w wyniku przeprowadzenia oferty prywatnej na rzecz spółki Kariera.pl S.A., będącej właścicielem 100% udziałów eGazety Sp. z o.o., z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. 
Strony porozumienia deklarują, że po przeprowadzeniu procesu due diligence spółek eGazety oraz e-Kiosk dołożą wszelkich starań, aby ustalić warunki brzegowe transakcji nie później niż do 15 grudnia 2010 roku.
Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Kubiszewski - Członek Zarządu
Krzysztof Krala - Członek Zarządu


Źródło ; newconnect.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga