WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 19 listopada 2010

e-Kiosk.pl w grupie Pinokio

e-Kiosk.pl spółka notowana na NewConnect została zaliczona do grupy, która nie wykonała prognoz zysków na 2010 r. Grupa Pinokio została zdefiniowana przez Puls Biznesu w artykule Maluchom rosną nosy. Myślisz, że słusznie ?

W specjalnym komunikacie e-Kiosk obniżył prognozy w dół.


15.11.2010 
Korekta prognozy wyników finansowych na 2010 r.

Zarząd e-Kiosk S.A. informuje, że Spółka, debiutując w grudniu ub.r. na rynku NewConnect prognozowała w 2010 r. przychody na poziomie 1,337 mln zł, EBITDA +120 tys. zł oraz stratę netto w wysokości 32 tys. zł.
Po analizie wyników finansowych po III kwartale 2010 r. oraz portfela krótkoterminowych kontraktów i zamówień Spółki, Zarząd Spółki koryguje prognozę wyników finansowych na 2010 r. Spółka osiągnie w 2010 r. przychody w wysokości ok. 800 tys. zł netto, EBITDA w wysokości +10 tys. zł oraz stratę netto w wysokości 130 tys. zł.
Istotna korekta prognozowanych przychodów, generująca zmiany w pozostałych pozycjach prognozy finansowej, związana jest przede wszystkim z brakiem przychodów z tytułu przegranego dużego przetargu na prasę cyfrową oraz brakiem możliwości uzupełnienia planowanych przychodów w III i IV kwartale br. Dodatkowym czynnikiem jest przedłużający się brak kilku tytułów prasy codziennej w ofercie (przede wszystkim Rzeczpospolitej), co negatywnie wpływa na sprzedaż prasy dla klientów instytucjonalnych.
Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 15 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Źródło ; e-Kiosk.pl , http://newconnect.pb.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga