WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 22 listopada 2010

HBRP - pierwszy artykuł w wersji audio - 15 taktyk prowadzących do szybkich wygranych - Hermann Simon, Richard Zinoecker, Wojciech Gorzeń

Harvard Business Review Polska - HBRP udostępnił po raz pierwszy artykuł w wersji audio.
15 taktyk prowadzących do szybkich wygranych do tej pory można było kupić, ale sam musiałeś przeczytać za  " jedyne " 19,00 zł netto. Tym razem redakcja zdecydowała na udostępnienie darmowe 15 porad na czas kryzysu. AudioPolityka wyprzedziła w tym względzie Harvard... ;)

Artykuł przygotowali ;

-Hermann Simon - profesor zarządzania i marketingu, specjalista do spraw zarządzania cenami, założyciel i przewodniczący Rady Nadzorczej Simon - Kucher & Partners
-Richard Zinoecker - partner zarządzający w firmie doradczej Simon - Kucher & Partners oraz 
- Wojciech Gorzeń - dyrektor warszawskiego biura Simon-Kucher & Partners.


15 taktyk prowadzących do szybkich wygranych podzielono, zgodnie z tytułem, na 15 części. W każdej omówiona została osobna " taktyka ". Każda z nich udziela nam porad jak zachować się w sytuacji, kiedy nasza firma nie ma się za dobrze.

Harvard Business Review to jedno z najbardziej prestiżowych wydawnictw biznesowych na świecie. W miesięczniku, który do tanich nie należy, publikują znani praktycy biznesu oraz wykładowcy. Z artykułów możemy czerpać bezcenna wiedzę i pomysły. Za to niestety się płaci.

Tym razem zrobiono wyjątek i masz możliwość bezpłatnego odsłuchania i pobrania pierwszego artykułu Harvard Business Review Polska - HBRP 15 taktyk prowadzących do szybkich wygranych w wersji audio. Po szybkiej rejestracji otrzymasz natychmiast na adres e-mail kod dostępu. Powodzenia.

Duży dział w HBRP jest poświęcony jest relacjami z klientami i otoczeniem biznesu. Tam też znajdiesz artykuły za 19,00 zł netto. Szkoda, że redakcja takiego czasopisma, które prezentuje tak fundamentalną wiedzę nie potrafi się sama do niej stosować. Zwykle jednak tak bywa " szewc bez butów chodzi ". Relacje z otoczeniem redakcja ma raczej słabe ponieważ nie raczy odpowiadać na pytania, gdy ktoś grzecznie je zadaje. Prestiż marki nie stanowi, że trzeba być nadętym sztywniakiem.

Mają jednak pierwszy artykuł audio i warto go posłuchać.

Źródło ; hbrp.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga