WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 23 grudnia 2011

IVONA Reader na Android za darmo, Talking Cards - mówiące kartki, prezenty

Gdyńska spółka IVONA Software Sp. z o.o. na Święta przygotowała kilka atrakcji, z których warto skorzystać. Dla zaganianych i zapominalskich oraz szukających oryginalności powstał serwis Talking Cards czyli mówiące kartki. Doskonała zabawa i szansa na niezwykłe życzenia. Wystarczy wybrać postać, wpisać życzenia i rozesłać je bliskim i znajomym. Serwis działa w języku polskim, angielskim w wersji amerykańskiej i brytyjskiej, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Od Świętego Mikołaja Ivona rozdaje kupony rabatowe o wartości 30 zł. Oprócz tego możesz "Ustrzelić dziesiątkę" czyli wybrać dziesięć głosów za połowę ceny.


Jak działa IVONA Reader

Oczywiście ciągle do pobrania jest IVONA Reader na Androida za darmoLektor do filmów, Internetu i książek. Aplikacje programisty IVONA Software to dwanaście języków do wyboru nawet tak egzotyczny ja walijski.


Źródło; ivona.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga