WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 grudnia 2011

(r)Ewolucja email marketingu? NetMailer - nowa broń sprzedawców

Piotr Michalak przebojem wdarł się szczyty e-biznesu. Swoje pomysły potrafi nie tylko sam wykorzystać, co zresztą udowodnił, ale też zdobytą wiedzą dzielić się z innymi.

Tym razem oddaje nowe narzędzie do email marketingu system NetMailer. Poprzednie produkty ze stajni Piotra Michalaka rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Czy i tym razem nastąpi zapowiadana (r)ewolucja email marketingu?

NetMailer to bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich działających w internecie także dla tych, którzy uczestniczą w program partnerskich do czego Piotr Michalak namawia dzieląc się wysokimi prowizjami. NetMailer to nowa skuteczna broń sprzedawców.

Sprawdź program partnerski Piotra Michalaka

Dla nabywców NetMailera w promocji czeka też specjalny prezent; szkolenie wideo "Najskuteczniejsze maile do nawiązywania współpracy partnerskiej".

Zobacz wideo prezentujące możliwości systemu NetMailer

Źródło; ententa.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga