WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 22 grudnia 2011

Przedświąteczna OKAZJA DNIA w m.nexto.pl Cmentarz w Pradze Umberto Eco hitem wyprzedaży

eBook ePub Cmentarz w Pradze Umberto Eco od swojej premiery utrzymuje się nieustająco na szczycie najchętniej kupowanych tytułów w nexto.pl i m.nexto.pl. Tej hegemonii nie przeszkodziło nawet wejście najbardziej oczekiwanej i gorącej premiery roku biografii Steve'a Jobsa.

Umberto Eco
Cmentarz w Pradze
Cmentarz w Pradze to powieść kryminalno-szpiegowska, której akcja rozgrywa się w XIX wieku. Jej bohaterem  jest Simone Simonini, cyniczny fałszerz świadczący usługi wywiadom wielu krajów. Obsesyjny antysemita. Nienawidzi również jezuitów, masonów i.. kobiet.

Przedświąteczna Okazja Dnia okazała się jednak absolutnym hitem sprzedaży w m.nexto.pl i nexto.pl. Mimo, że do zakończenia akcji pozostały 103 godziny jest już wykupionych w tej chwili 81% egzemplarzy. Cena eBooka ePub to 17,50 zł jak na taką książkę wyjątkowo atrakcyjna. e-Czytelnikom nikt nie zarzuci, że mało czytają albo że nie czytają w ogóle, bo przecież nikt nie ściąga eBooka po to by zapychać sobie pamięć komputera, tabletu, e-Czytnika czy komórki. Widocznie statystyki czytelnictwa w Polsce obejmują także korzystających z literatury na innych nośnikach, a może kserują na potęgę?

Umberto Eco udowadnia, że dobra literatura zawsze się sprzedaje i tego wszyscy powinniśmy sobie życzyć w nadchodzącym roku. Dużo dobrej literatury.

Zobacz jak jeszcze możesz kupić taniej; Szybciej reagujesz - taniej kupujesz!

Źródło; nexto.pl , m.nexto.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga