WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Świąteczne zestawy Złotych Myśli za półdarmo

Do wszystkich, którzy jeszcze nie przygotowali świątecznych prezentów z pomocą przychodzi Wydawnictwo Złote Myśli. Tylko dzisiaj szybka intensywna akcja. Za półdarmo przygotowano trzy atrakcyjne zestawy świąteczne;


1) 16 Praw Sukcesu: kompendium + płyta CD
127 zł zamiast 247 zł
http://16prawsukcesu.pl/kompendium-wiedzy.html

16 Praw Sukcesu: kompendium + płyta CDPełen, kompletny zestaw zawierający zarówno drukowane wydania książkowe jak i wersje elektroniczne na CD.

Jest to specjalna oferta świąteczna, w której otrzymasz kompendium wiedzy zawierające 16 Praw Sukcesu (8 książek drukowanych!) i zaoszczędzisz aż 167 zł.

2) Jakie decyzje finansowe finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej + płyta DVD
39,90 zł zamiast 79,90 zł
http://decyzje-finansowe-dvd.zlotemysli.pl/

Jakie decyzje finansowe ... + płyta DVD


Jeśli zdecydujesz się na zakup tej książki, otrzymasz wieczną gwarancję, co oznacza, że możesz odzyskać pieniądze, w razie gdyby jej przeczytanie nie dało Ci konkretnych korzyści.


3) Księga EST + Trening EST (audiobook)
67 zł zamiast 194 zł
http://www.treningest.pl/

Księga EST + Trening EST (audiobook)


Skorzystaj z jednorazowej propozycji na zakończenie akcji świątecznej i zdobądź ten unikatowy zestaw zawierający odtworzone na 8 płytach AUDIO CD seminarium, umożliwiające doświadczenie tego wydarzenia na własnej skórze oraz wydanie drukowane "Księgi est". A to wszystko za ułamek realnej wartości. Tylko dzisiaj.

Otrzymasz łącznie 8 płyt audio CD o łącznej długości nagrania 487 minut, dzięki którym doświadczę na własnej skórze treningu est, tak jak blisko 2,5 miliona osób na całym świecie, i dowiesz się jak pozbyć się własnych ograniczeń oraz drukowane wydanie Księgi est.


Źródło; Złote Myśli

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga