WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 grudnia 2011

Wybierz sobie rabat i upoluj bestsellery

Koniec roku to tradycyjny czas wyprzedaży. Nexto i m.nexto.pl wprowadziło nową akcję o intrygującym haśle;

Uciekająca wyprzedaż świąteczna - Szybciej reagujesz - taniej kupujesz 

Na czym to polega?

W skrócie. Trzeba być bystrzakiem, aby ulubione bestsellery upolować jak najtaniej. Pierwszy etap już trwa do 18.12.2011 r. w tym czasie obowiązuje 30% rabat.

Podchodząc do tego praktycznie dla przykładu wybieramy bestseller Amazon biografię Steve Jobs Isaacsona. Patrzymy na cenę i... przeżywamy szok. Cena eBooka jest taka sama, a w niektórych przypadkach wyższa niż wersja drukowana!!! Zdezorientowani już chcemy wychodzić obrażeni, ale nagle przebłysk - uciekająca wyprzedaż świąteczna !!!

Liczymy. 45 zł minus 30% i wychodzi przyzwoita cena 31,50 zł za egzemplarz plus punkty zamienne na wydawnictwa cyfrowe na nasze konto w sklepie. Jeśli chodzi o zakupy o niższej wartości jest jeden haczyk. Zakup musi być za minimum 29 zł czyli to co do kasy ma wpłynąć. Steve Jobs to wprawdzie skrajny przypadek, ale  jest na czasie.

Po takim zaskoczeniu pamiętaj na przyszłość o Klubie Nexpresso, do którego zapisując się bezpłatnie, na dzień dobry, dostajesz 5% zniżki oraz punkty za zakup. Druga ważna rzecz. Zwróć uwagę na gwarancje najniższej ceny, Wbrew nazwie nie gwarantuje ona najniższej ceny, ale jest jedno ale. Jeśli znajdziesz tańszy ten sam produkt to...

Przeczytaj sam i wszystko będzie jasne;
§ 3 Zasady i przebieg Akcji

 3.1. Aby wziąć udział w Akcji, należy zamówić jeden z produktów, znajdujących się w ofercie Nexto.pl i sklepów sieci Nextranet, a oznaczonych symbolem „Gwarancja Najniższej Ceny".
3.2 W przypadku, gdy klient znajdzie (w ciągu tygodnia od zakupu) taki sam produkt (w tym samym formacie) w innym sklepie, otrzyma zwrot różnicy w cenie.
3.3. Zwrot zostanie dokonany w postaci punktów Nexpresso, o wartości równej różnicy między porównanymi produktami.
3.4. W celu otrzymania zwrotu, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta (pisząc pod adres pomoc@nexto.pl) i przedstawić dowód w postaci zrzutu ekranowego i linku do strony www, na której znajduje się konkurencyjna, porównywana oferta.
3.5. Zwrot zostanie dokonany w ciągu 5 dni roboczych od wysłania dowodu.
3.6. W promocji można wziąć udział wielokrotnie.

Wróćmy jednak do Uciekającej wyprzedaży świątecznej, bo czas ucieka. Szkoda czasu. Zobacz harmonogram promocji i wybierz rabat na jaki Cię stać.

Rabat 30% do 18.12.2011 r. wpisz        kod ws30

Rabat 20% 19.12 - 25.12.2011 r. wpisz  kod ws20

Rabat 10% 26,12 - 31.12.2011 r. wpisz  kod ws10

Jeśli chcesz zawsze mieć zniżkę do 30% zacznij przygodę TERAZ

Źródło; nexto.pl i m.nexto.pl

Chcesz mieć zawsze świeże kody promocyjne? Wyślij e-mail z tematem KODY

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga