WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 1 grudnia 2011

Po "Wyroku" - Potrójne uderzenie Made in ZielkePo "Wyroku" Mariusz Zielke w bardzo dobrej formie. Znany Autor przygotował dla swoich czytelników potrójne uderzenie. W najbliższych dniach ukażą się nowe tytuły Made in Zielke. Miłośnicy komiksu również będą mieli powody do zadowolenia. Specjalnie dla nich na podstawie scenariusza Mariusza Zielke wielce sprawny rysownik rysuje kolejny bestseller.

Komiks - Mariusz Zielke&...?
Już wkrótce nakładem wydawnictwa Principium ukażą się dwie książki Mariusza Zielke: odważna groteska sensacyjna "Asurito Sagishi" (kryminał na wesoło o współczesnej Polsce) oraz znakomity zbiór opowiadań o miłości i zbrodni "Wyspa dla dwojga". Obie pozycje zyskują już doskonałe recenzje czytelników i blogerów literackich, a nazwisko autora, którego poprzednia książka "Wyrok" sprzedała się błyskawicznie w całym nakładzie oraz zyskała 100 proc. dobrych recenzji czytelników i mediów (w tym Polskiego Radia, Uważam Rze, Nowin), gwarantuje wysoką jakość książek i zainteresowanie czytelników.Uważamy, że dobrą polską literaturę warto promować. Obie książki mogą być znakomitą pozycją na świąteczny prezent zarówno osobno jak i razem (czytelnikiem docelowym jednej są kobiety, drugiej - mężczyźni  może być jednak całkiem odwrotnie). Można je kupić osobno albo w pakiecie. 
Planowana premiera obu tytułów planowana jest na 5 grudnia 2011 r. To idealny czas na świąteczne prezenty dla bliskich osób lub prezent dla siebie. Przewidywana jest również, co szczególnie cieszy wydawnictwa cyfrowe, wersja elektroniczna.


Czytaj też; Mariusz Zielke - pisarz nieśmiertelnej nadziei

Opis książek:

Mariusz Zielke - Wyspa dla dwojga

Niezwykły zbiór nowel, które łączy tajemnica, obsesja, miłość i zbrodnia.
Serge jest przedsiębiorcą o ponurej przeszłości, którego pokrętny los nauczył czym jest miłość i ten sam los próbował mu ją odebrać. Zimna Anna skrywa tajemnicę mroczniejszą niż myśli więziennego strażnika Jonasza. Jan na bezludnej wyspie odkrywa miłość do żony i posępne sekrety ich związku. Słodka Mi kusi krwawego dyktatora Mambako, ale ten ukojenie znajduje dopiero w muzyce. Wszystkie te wciągające opowieści łączy mistycyzm, humor i napięcie.Opinie recenzentów:

Zaskakujące połączenie brutalizmu z delikatnością. Trochę jak u Jeffreya Archera, trochę jak u Haruki Murakamiego - gdybym miał znaleźć duchowych krewnych tej antologii... Wspólnym tematem opowiadań jest miłość spleciona ze zbrodnią w diabelskim walcu.” 
Krzysztof Maciejewski

Zielke łamie konwenanse literackie, prowadząc czytelnika na krawędź przepaści ludzkich emocji i ukazując ciemne, skrywane zakamarki duszy.” 
Piter Murphy

Każde z tych opowiadań ma w sobie coś niesamowitego i niesie przesłanie. Wartka akcja i niespodziewane zwroty powodują, ze jak najszybciej chcesz skończyć czytać każde z nich, a potem żałujesz, ze to już koniec. Niespodziewane zwroty akcji wywarły na mnie wrażenie, nie byłam w stanie przewidzieć co się za chwile stanie, a o to przecież w książkach chodzi.” Agnieszka Banasiak

"W dobie literackiego kiczu, tak szokujące, onieśmielające a zarazem uwodzące czytelnika opowiadania, to upust dla fantazji nieśmiałego odbiorcy." 
Joanna Wicher
Mariusz Zielke - Asurito Sagashi - cnotliwy aferzysta
Mocna, szybka, pełna akcji i czarnego humoru powieść o współczesnej Polsce. Bohater, detektyw o brudnych myślach, lecz gołębim sercu, naraża się tajemniczemu terroryście, gangom, służbom specjalnym, podejrzanym biznesmenom, a nawet samemu prezydentowi uwikłanemu w romans z gwiazdą pop. Gdy z rąk brutalnych zabójców ginie jego klientka, wpada w wir wydarzeń, w których z pozoru nic do siebie nie pasuje... „Asurito Sagishi” to nie tylko sensacyjna groteska, ale także znakomita diagnoza naszej rzeczywistości. Misternie skonstruowana, pomysłowa i oryginalna.
"James Bond wyreżyserowany przez Davida Lyncha, napisany przez Monty Pythona pospołu z Eduardo Mendozą nie byłby bardziej osobliwy niż ta książka. Tempo akcji wbija czytelnika w fotel, bohaterowie co chwila wpadają w pułapki nieprawdopodobieństwa, fabuła aż trzeszczy w
szwach. Ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest, że ta książka pokazuje równocześnie prawdę o otaczającym nas świecie." - fragment jednej z recenzji.

Informacja o autorze:
Mariusz Zielke (ur. 2 grudnia 1971) dziennikarz i pisarz, zdobywca nagrody Grand Press 2005 w kategorii „dziennikarstwo śledcze”, wielokrotnie nominowany do najważniejszych nagród dziennikarskich. Autor pierwszego polskiego thrillera finansowego „Wyrok” (wyd. 2011), powieści świetnie przyjętej przez czytelników i recenzentów, której pierwszy nakład błyskawicznie sprzedał się w całości, a kolejne wydanie przygotowuje duży wydawca.
Zobacz też Motyle Książkowe

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga