WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 26 października 2009

AUO elastyczny e-paper


AUO koncern zajmujący się nowoczesnymi technologiami prezentuje elastyczny moduł e-paper i jego innowacyjne zastosowania. Wśród prezentowanych nowości znajduje się również największy 20 calowy ekran e-paper.

Koncern planuje rozpoczęcie dystrybucji już w 2010 r.

Elastyczny e-paper dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa może być wielokrotnie wyginany i zginany nie tracąc swoich właściwości odbiorczych. Zyskuje dzięki temu funkcjonalność papieru mając dużo większą przewagę trwałości. Urządzenie posiada 16 odcieni szarości oraz wysoki współczynnik kontrastu.

Jak zapewnia producent technologia jest w stanie dopasować się do potrzeb odbiorców. Elastyczny e-paper AUO może się w znaczny sposób przyczynić do dalszego rozwoju rynku wydawnictw cyfrowych. Zwłaszcza, że zastosowana technologia przy masowej produkcji, a takiej wszyscy się spodziewają, będzie bardziej dostępna dla przeciętnego odbiorcy.

Źródło ; www.digitimes.com ,
auo.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga