WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 4 października 2009

Dr Joe Vitale w Polsce z kluczem do " Sekretu "

Dr Joe Vitale pojawi się w Polsce z kluczem do " Sekretu ".

Seminarium z jego udziałem odbędzie się w Warszawie 24.10.2009 r. Organizatorzy zapewniają, że jeszcze są wolne miejsca, ale to się szybko zmienia.


24 października w Warszawie masz okazję usiąść kilka metrów od Joego Vitale, autora takich książek jak “Klucz do sekretu”, “Prawo Przyciągania”, “Zero Limits”, “Zagubiony podręcznik życia” i wielu, wielu innych. To on zdradzi Ci prawdopodobnie największą tajemnicę życia.


Dzięki seminarium z Joe Vitale:

  • poznasz szczegółowe procedury, które decydują o tym, jak szybko Twoje pragnienia mogą się spełnić w Twoim życiu. Czasem drobny szczegół w tym, jak formułujesz swoje cele, może zrobić ogromną różnicę;
  • odkryjesz nieświadome bloki, które do tej pory utrudniały Ci osiągnięcie tego, czego pragniesz, pomimo że podążasz za wskazówkami z książek i filmu „Sekret”
  • Joe Vitale podzieli się z Tobą prostymi metodami, które pozwoliły mu osiągnąć sukces i przyciągnąć do siebie pieniądze, pracę, która jest jednocześnie pasją i misją, zdrowie i miłość;
  • poznasz wszystkie elementy, które sprawiają, że procedury omawiane w filmie i książce „Sekret” naprawdę działają;
  • zbudujesz osobisty plan przyciągania i zaczniesz działać!
Wielu ceni sobie jego wiedzę i optymizm, którym potrafi zarazić uczestników i czytelników jego książek sukcesem. To będzie wydarzenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga