WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 20 października 2009

eBook z Google Editions

Na Targach Książki we Frankfurcie Google poinformowało o planach sprzedaży eBooków. eBook z Google Editions będzie można zakupić na kilka sposobów. Po pierwsze z poziomu odrębnej usługi właśnie pod nazwą Google Editions oraz dzięki współpracy z księgarniami takimi jak ; Amazon.com i Barnesandnoble.com.

Usługa udostępniona dzięki głośnemu i kontrowersyjnemu projektowi Google Books. eBooki w początkowej ilości 400-600 tysięcy tytułów, piękny start, będzie można czytać na dowolnym urządzeniu posiadającym przeglądarkę internetową czyli bez konieczności posiadania czytnika. Debiut Google Editions będzie więc imponujący. Czy będą książki po polsku ?

Wejście potentata internetowego w rynek eBooków z porozumieniem z głównymi światowymi graczami budzi ciekawość kto z tego aliansu wyjdzie najkorzystniej.

Wydawnictwa cyfrowe mają nadzieję, że jednak czytelnicy

Źródło ; www.wirtualnemedia.pl , openzone.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga