WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 19 października 2009

eBook Tech Zone

eBook TechZone specjalnie wydzielony dział na Targach CES w Las Vegas 7-10.01.2010 r. eBook Tech Zone przeznaczony jest dla producentów sprzętu, akcesorii, oprogramowania, wydawców, właścicieli treści. Wszystko co innowacyjne znajdzie się w tej strefie.

W głownym nurcie Targów obecni będą producenci czytników eBook reader, które pozwalają na przechowywanie i odczytywanie nie tylko e-książek, ale również prasy i dokumentów tekstowych.

Elektroniczne książki - eBooki rozwijają się żywiołowo i tak jeszcze w roku 2008 r. sprzedano około 1 mln natomiast prognozuje się, że sprzedaż w 2013 r. sięgnie 30 mln. Polski rynek również daje się zauważyć. Kolejni wydawcy decydują się na produkcję elektronicznych książek widząc wzrastające zainteresowanie czytelników.

Z wielką ciekawością czekamy na Plastic Logic i jego czytnik, którego debiut tak się opóźnia.

Źródło ; www.cesweb.org , di.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga