WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 5 października 2009

Napoleon Hill - Prawa sukcesu - pierwsze polskie wydanie


Wydawnictwo Złote Myśli wydało pierwsze polskie wydanie tłumaczenia książki Napoleona Hill'a ' Prawa sukcesu ". Ukazały się pierwsze z szesnastu Praw Sukcesu, nad którymi Napoleon Hill pracował blisko 15 lat studiując biografie ludzi sukcesu takich jak ; Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller.

Publikacja w formie kursu zawiera ponad 1000 stron i z tego względu została podzielona na 0siem części.

Napoleon Hill żył w latach 1883-1970 i był prekursorem nurtu rozwoju osobistego i sukcesu. Jedną z jego najbardziej popularnych książek znamy z tytułu ; Myśl i bogać się.

Teraz Wydawnictwo Złote Myśli prezentuje nam dosłownie wielkie dzieło w kilku wersjach. Dostępne są zarówno książki drukowane również w limitowanej serii w twardej oprawie w liczbie 500 sztuk oraz normalnej. Wersja cyfrowa w formie eBooka to 215 stron tekstu natomiast książka papierowa 220 stron. Dostępny jest AudioBook Prawa sukcesu jako CD i w plikach MP3 do natychmiastowego pobrania.

Co ciekawe AudioBook MP3 jest tańszy nawet od publikacji elektronicznej pdf i kosztuje bez uwzględnienia promocji tylko 19,90 złotych. Daje to możliwość słuchania na dowolnym odtwarzaczu choćby w nieszczęsnych korkach na naszych ulicach ciekawych myśli, które od wielu lat inspirują nie tylko wybitnych przemysłowców, ale zwykłych ludzi.

Wydawnictwa cyfrowe polecają fascynującą lekturę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga