WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 1 października 2009

Klub Libenter.pl eBooki w abonamencie

Libenter.pl nowy dystrybutor i wydawca eBooków uruchomił Klub, gdzie po opłaceniu abonamentu w wysokości 77 złotych otrzymujemy co najmniej 50 eBooków rocznie.

EBooki pobiera się online w ciągu kilku minut bezpośrednio na komputer. Nie ma znaczenia kraj zamieszkania co nie jest nowością. Po roku członkowstwo w Klubie można przedłużyć z 50 % bonifikatą.

Klub Libenter.pl swoją ofertę w tej chwili ma podzieloną na kilka działów ; literatura piękna, popularnonaukowe, poradniki, rodzina, religijne. W tej chwili dostępnych jest 50 tytułów.

Ciekawa jest forma sprzedaż w abonamencie. Wydaję się, że już blisko jesteśmy czytników e-paper dla czytelników za symboliczne 1 zł w zamian za abonament. eClicto jest już blisko.

Kto pierwszy się odważy ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga