WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 13 lutego 2011

e-Kiosk w nowych szatach do wzięcia

e-Kiosk w nowych szatach do wzięcia
 
e-Kiosk spółka notowana na Newconnect wprowadziła nową szatę graficzną swojej strony. Wygląd e-Kiosku prezentuje się dużo lepiej. Zmiany wprowadzono na początku lutego 2011r. Nie wiadomo jeszcze jak wpłynęło to na sprzedaż. Nastąpił jednak zauważalny wzrost zainteresowania i sprzedaż AudioBooków.

Nowa szata graficzna eksponuje trzy filary, na których chce oprzeć e-Kiosk swój dalszy rozwój. Łatwo zauważyć prenumeraty, AudioBooki i eBooki. Realizacja fuzji e-Kiosku z eGazety.pl pozytywnie wpłynęła na pozycję spółki. Widoczny jest również dzienny przyrost sprzedaży. W 2010r. średnia ilość dziennych zamówień wynosiła 70 . Obecnie jest to już około 100. Nie są jednak znane dane kwotowe

Jak podkreślono przygotowywane są znaczące projekty z dużymi i uznanymi markami, o których do czasu realizacji nie można wspomnieć. Jak znaczące i jak duże to projekty? Wkrótce się przekonamy.

Tymczasem IQ Partners S.A. fundusz venture capital także notowany na Newconnect zapowiedział zakończenie inwestycji w e-Kiosk. Przyjmując, że formuła rozwoju e-Kiosk S.A. jest na takim etapie, że pora na znalezienie inwestora branżowego. Transakcja planowana jest w I kwartale 2011r.

IQ Partners S.A. jest w posiadaniu 14,35% w kapitale zakładowym co stanowi taki sam procent głosów.

Notowania e-Kiosk S.A. zakończyły się 11.02.2011r. na poziomie 0,49 zł za papier.

Źródło; iqpartners.pl , pb.pl, e-Kiosk.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga