WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 1 lutego 2011

Akcesoria dla iPhone'a i iPad'a iFrogz™ w ofercie VEDIA S.A.

Nowości iFrogz™ w ofercie VEDIA S.A.

Warszawa, styczeń 2010: VEDIA S.A., oficjalny dystrybutor akcesoriów firmy iFrogz™ rozszerza asortyment o etui i słuchawki, jakie zostały zaprezentowane podczas targów IFA w Berlinie we wrześniu 2010. Wówczas firma iFrogz, producent akcesoriów do iPoda™, iPhone’a™ i BlackBerry™, zaprezentowała nowe produkty i rozwiązania:

Etui do iPhone’a:

- Luxe Original: dwuczęściowe etui wykonane z wytrzymałego tworzywa, oferuje niezawodną ochronę iPhone’a ™ 4. Niezwykle trwały plastik jest w stanie przetrwać wszelkie zagrożenia podczas noszenia lub użytkowania urządzenia, a gładkie wykończenie wewnątrz z aksamitnym wypełnieniem zapewnia komfort użytkowania. Dostępny w wielu kolorach.

Etui Luxe Original iFrogz™


- Luxe Lean: jednoczęściowe etui wykonane z twardego tworzywa zapewnia ochronę dla iPhone’a™ 4. Urządzenie jest chronione aksamitnym wykończeniem przed uszkodzeniami lub zarysowaniami. Dostępne wielu kolorach.

Etui Luxe Lean iFrogz™


- Soft Gloss:  etui tej serii jest zarówno lśniące, jak i stylowe. Wytrzymały materiał jest odporny na zarysowania, jak również na uszkodzenia mechaniczne.

Etui Soft Gloss iFrogz™


- Soft Gloss Phase:  etui te posiadają cechy serii Soft Gloss, z tą różnicą, że ich kolor delikatnie zanika tak, że Twój iPhone™ uzyska niepowtarzalny wygląd

- Orbit: posiada wzór błysku lub pryzmatu, oferując niespotykany styl i ochronę, jaki może dostarczyć silikonowe etui

- Ochraniacze ekranu: zabezpiecz swój iPhone™ 4 najnowszą technologią ochraniaczy ekranu. Dostępne są ochraniacze błyszczące, jak również bezodbłyskowe.

Etui dla iPada:

- Luxe Original: etui iFrogz™ posiada stylowy wygląd, metalowy przód o miękkim dotyku oferujący lśniący wygląd i miękki dotyk


Etui Luxe Original iFrogz™


- Luxe Lean: twarde etui tej serii doda Twojemu iPadowi™ niespotykanego błysku i jednocześnie aksamitnej miękkości

- Soft Gloss: etui wykonane jest z półprzezroczystego poliuretanu TPU. Etui tej serii cechuje promieniste rozłożenie wzoru, które podkreśla logo Apple™

- Wrapz: wielokrotnie nagrodzone etui iFrogz™ przeznaczone dla iPada™

Etui Wrapz iFrogz™


- Envoy: pokrowiec posiada pasek, który podczas otwierania pokrowca pozwala na wysunięcie iPada™ z jednoczesnym zabezpieczeniem na rzepy. Dodatkowo, wykończenie iFrogz™ ze sztucznej skóry dodaje mu atrakcyjnego wyglądu.

- NeoFirm:  w celu zabezpieczenia ekranu iPada™, skorzystaj z etui z piankowym wypełnieniem. Wsuń urządzenie do etui i bądź spokojny o zarysowania.

- Ochraniacze ekranu: zabezpiecz swój iPad™ ochraniaczami ekranu wykonanymi w najnowszej technologii. Dostępne są ochraniacze błyszczące, jak również bezodbłyskowe.

Słuchawki:

- CS40’s: najbardziej błyskotliwe słuchawki EarPollution CS40’s oferują najbardziej porywający dźwięk i najwyższy komfort noszenia. Błyszczące wykończenie uzupełnia czarne, wzmacniane nauszniki oraz pałąk. Jest to doskonałe połączenie lekkości z wysoką jakością wykonania. Dostępne są w 8 kolorach (nowe 3 od lipca 2010).

Słuchawki CS40's iFrogz™


- Mogul: seria elitarnych słuchawek z estetycznymi poduszkami wykonanymi z pianki Aero, oferująca maksymalny komfort noszenia i izolacji dźwięku

Słuchawki Mogul iFrogz™


- Ronin: luksusowe słuchawki oferują maksymalny komfort noszenia i najbardziej wyraziste basy. Wyróżnia je miękki, siatkowy pałąk oraz obrotowe nauszniki pozwalające na radość korzystania.

Słuchawki Ronin iFrogz™


O firmie iFrogz™

Firma iFrogz™ jest producentem akcesoriów do produktów wiodących marek iPod/iPhone/Blackberry oraz słuchawek linii EarPollution. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów, które są jednocześnie modne,  praktyczne i unikalne. Niezliczone nagrody i wyróżnienia sprawiają, że pozycjonuje się jako firma o niezliczonym potencjale. Wśród innych produktów nasyconych przeciętnością, firma iFrogz™ wyróżnia się pomysłowością i rozmachem. Marketing stanowi priorytet. Jako firma napędzana marką, iFrogz™ silnie wykorzystuje działania marketingowe zarówno w ramach branży cyfrowej, jak i poza nią. Skutecznie wykorzystywana i wdrażana promocja drukowana i internetowa, jak również pozycjonowanie oraz korzystanie z różnego rodzaju przeglądów i wydawnictw, pozwala firmie iFrogz™ oferować sprzedawcom niezrównanego wsparcia i udostępniać własne zasoby do wyzwań marketingowych.

iFrogz™ pracuje nad stworzeniem bardziej strategicznych aliansów sprzedawców w celu osiągnięcia skutecznych relacji rynkowych. Po ogromnym sukcesie sprzedaży internetowej, iFrogz™ rozwija sieć sprzedaży detalicznej, poprzez nawiązywanie długoterminowych relacji z partnerami. iFrogz™ oferuje do sprzedaży produkty niemal w każdym zakątku świata. Poprzez biura w Stanach Zjednoczonych i europejskie biuro we Francji, jak również oddziały logistyczne i biura rozwoju w Chinach i Hongkongu, firma iFrogz™ może oferować produkty w różnych kanałach dystrybucji.

iFrogz™ jest wystarczająco mała i elastyczna w oferowaniu klientom niestandardowych dostaw, jak również wystarczająco wytrzymała, aby zrealizować duże zamówienia.
O produktach iFrogz™:

Firma iFrogz™ rozpoczęła działalność od wprowadzenia silikonowych etui na iPoda (Nano, Classic, itp.). Będąc liderem w branży silikonowych opasek na rękę i świadoma zgłoszeń klientów, zastosowała materiał antystatyczny na wszystkich produktach silikonowych, co pozwoliło uniknąć zbierania się na nich kurzu i włókien. Wprowadzenie tej metody okazało się dużym sukcesem firmy iFrogz™.

„Ochrona w parze ze stylem”

iFrogz™ oferuje klientom szeroki zakres rozwiązań podążających za modą pod względem kolorystycznym, jak i stylistycznym: jest to najlepszy sposób na przekazania własnego wzornictwa i nastroju do własnych produktów. Akcesoria powinny przekazywać kim jesteś i za czym podążasz. iFrogz™ zobowiązuje się dostarczać najbardziej innowacyjne i wyraziste produkty na rynku.
Firma iFrogz™ postanowiła pójść dalej w zakresie materiałów stosowanych w etui serii Luxe. Jest to dwuczęściowe etui z okrągłym zatrzaskiem w tylnej części. Szczególnie wyróżnia się tu zastosowany materiał: twardy plastik z matowym wykończeniem wewnątrz oraz miękkim pokryciem na zewnątrz. Etui dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Widząc duży sukces tego rozwiązania, dostępne są etui z tym rozwiązaniem dla innych modeli. iFrogz™ poszerza ofertę o etui dla iPhone’a™ 4.

Ponad rok temu, firma iFrogz™ wprowadziła własną linię słuchawek, „EarPollution”. Słuchawki tej serii szybko zdobyły zaufanie klientów, dzięki doskonałej jakości dźwięku i niepowtarzalnemu stylowi w przystępnej cenie.

Dostępność:
Produkty firmy iFrogz™ dostępne są w sprzedaży detalicznej sieci Euro RTV AGD oraz Vobis.

Informacja prasowa Vedia S.A.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga