WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 stycznia 2011

AudioBooki na komórkę - bez rewolucji

AudioBooki na komórkę to zapowiedziana "rewolucyjna" nowość przez serwis Audioteka. 28.01.2001r. oficjalnie poinformowano o mobilnych aplikacjach na telefony Nokia, iPhone i z systemem Android. Dzięki zastosowaniu aplikacji można pobierać AudioBooki bezpośrednio na telefon. W rzeczywistości jedyną "rewolucją" jest przechowywanie zakupionej audioteki w tzw. "chmurze".

Sam pomysł pobierania elektronicznych publikacji bezpośrednio na urządzenia przenośne a w szczególności na telefon nie jest, jak zapewniano podczas prezentacji rewolucyjny. Nexto swoją aplikację w wersji, co prawda, testowej udostępniło już 4.01.2011r. AudioBooki na komórkę spokojnie można pobrać. Jest to normalna kolej rzeczy. Trzeba się przyzwyczaić, że specjaliści od kreowania wizerunku jak nie powiedzą lub nie napiszą naj, rewolucja, innowacyjność i tym podobne to wydaje im się, że to wprawi osłupiały lud w zachwyt.

Nie dziwi natomiast kierunek ekspansji. Telefony jak rzadko które urządzenie staje się najbardziej osobistym przedmiotem. Do słuchania AudioBooków nadaję się idealnie ponieważ towarzyszy nam niemal wszędzie. Cieszy zatem, że kolejny dystrybutor nam to umożliwia. Tylka jaka to rewolucja?

Źródło ; audioteka.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga