WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 8 stycznia 2011

Jak zdobyć Samsung Galaxy Tab za 60 złotych ?

Pamiętacie głośną akcje otwieramy.pl z 2008r.? Skromny budżet 7 tys. złotych narobił wiele zamieszania. Niedowiarkowie pukali się w głowę zawodząc; kogo z internautów interesują eBooki, AudioBooki, e-Prasa?

To niemożliwe, aby ten projekt się powiódł. I jeszcze MCI dało się naciągnąć inwestując w start-up skazany na porażkę. Czyżby Czechowicz postradał zmysły i biznesowego czuja?

Początkowo skromna oferta. Trochę eBooków, trochę e-prasy. Dzisiaj nie zrobiłaby wrażenia. Jednak kampania otwieramy.pl dotarła do 1,9 mln unikalnych użytkowników, 140 tys. osób zarejestrowanych
i ... 13 tys. osób potwierdziło rejestrację na stronie nextranet.pl , a 6300 zdecydowało się na umowy partnerskie.

Jak napisał Bartek Roszkowski w jednym z blogów: - czy to była dobra inwestycja dla MCI? Czas pokaże, ale ja wieżę, że tak, bo plany są dość ambitne, projekt ciekawy, no i świetny zespół mamy
Resztę pozostawiam Wam do oceny.


Jak mawiał klasyk - chcieć to móc, a ja dodam - cudów nie ma, ale się zdarzają.

Minęło zaledwie 3 lata. Serwis zmienił się nie do poznania. Tysiące tytułów w tym 3 tysiące darmowych eBooków ePub, aplikacja na Androida, tysiące partnerów i co najważniejsze tysiące zadowolonych klientów. Jeden z ważniejszych i największych dystrybutorów publikacji elektronicznych w Polsce !!!

Jakie miny mają wątpiący ?


Teraz w dniach 3 urodzin zafundował wszystkim niemałą gratkę cudo dzisiejszej techniki 
tablet Samsung Galaxy Tab z darmową aplikacja Nexto.
Jak zdobyć  Samsung Galaxy Tab o wartości 2 990 złotych za 60 złotych ?
Dowiesz się uczestnicząc w urodzinowej promocji Nexto.Z okazji 3 urodzin Nexto wszystkim Twórcom, Inwestorom, Pracownikom, Partnerom i Czytelnikom elektronicznych publikacji wydawnictwa cyfrowe życzą wszystkiego najlepszego w Nowej Cyfrowej Erze.
100 lat szczęścia pomyślności, 100 lat ...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga