WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 27 stycznia 2011

Muzzio TacticHD – dotykowy odtwarzacz wideo za 299 złotych

Muzzio TacticHD

Warszawa, styczeń 2011: VEDIA S.A. wprowadza do oferty odtwarzacz audio/wideo z obsługą obrazu wysokiej rozdzielczości, model Muzzio TacticHD. Model ten jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem multimedialnym z ekranem o przekątnej 4,3 cala, wydajnym procesorem oraz dotykowym interfejsem użytkownika.
TacticHD obsługuje szeroki wybór formatów plików wideo wysokiej rozdzielczości 720p oraz posiada wyjście telewizyjne. Pozwala w wygodny sposób oglądać filmy na dużym ekranie. Odtwarzacz obsługuje także napisy w popularnych formatach SMI, SRT, SS oraz wbudowane MKV. Wszystkie opcje włączane są pod intuicyjnie rozmieszczonymi przyciskami dostępnymi po dotknięciu ekranu.
TacticHD pozwala odtwarzać pliki audio, sortować je według własnych wymagań, a nawet wyszukiwać pliki według słów kluczowych. Podczas odtwarzania muzyki istnieje także możliwość włączenia tekstów piosenek i okładek albumów. Odtwarzacz obsługuje popularne formaty plików muzycznych, zarówno skompresowane MP3, jak i bezstratne, takie jak FLAC czy APE. Wbudowany mikrofon pozwala nagrywać dźwięk do formatu WAV.
Muzzio TacticHD umożliwia przeglądanie zdjęć i grafik, odtwarzanie ich w formie pokazu slajdów, a także czytanie plików tekstowych. Dzięki temu możliwe jest zapoznawanie się z dokumentami lub książkami podczas słuchania muzyki. Odtwarzacz posiada także funkcję kalendarza, umożliwia robienie notatek, aby korzystać z niego do zaplanowania dnia.
Wygląd pulpitu można dostosować do własnych wymagań. Pulpit jest ponadto podzielony na trzy części, dzięki czemu wszystkie pozycje menu znajdują się zawsze na głównym ekranie.
Szeroki zakres obsługiwanych formatów plików sprawia, że TacticHD jest uniwersalnym centrum rozrywki. Wbudowana pamięć 8 GB i czytnik kart microSD pozwalają na przechowywanie znacznej ilości danych.
W pamięci odtwarzacza znajduje się pełna wersja filmu „Dawno temu w Iłży”, będąca produkcją niezależną, promowaną przez firmę VEDIA. „Dawno temu w Iłży” jest opowieścią przygodową, z elementami romansu rycerskiego, rozgrywającą się w XIII-wiecznej Polsce.
Film ten jest produkcją całkowicie offową, zrealizowaną amatorskimi środkami za bardzo skromny budżet, ale o niespotykanym w kinie amatorskim rozmachu. Było to możliwe dzięki bezinteresownej pomocy i pasji wielu ludzi ze środowiska rekonstrukcyjnego oraz spoza niego. Realizacja, od pierwszego klapsa, do ukończenia produkcji, trwała cztery i pół roku.
Film został nagrodzony w lipcu podczas New York International Independent Film and Video Festival w kategorii najlepszy zagraniczny film przygodowy „Best International Adventure Feature”.
Odtwarzacz TacticHD będzie dostępny od lutego 2011 w sieci sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 299 złotych brutto.
Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga