WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 28 stycznia 2011

e-Czytnik Pocketbook Pro 903 - wygoda i przyjemność

e-Czytnik Pocketbook Pro 903 już w Polsce. Z drobnym poślizgiem producenta trafił do sprzedaży. e-Czytnik łączy wygodę i przyjemność.


Pocketbook 903 to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych czytników publikacji elektronicznych jakie są obecnie dostępne na rynku. Potężny, prawie 10 calowy ekran zaspokoi nawet najbardziej  wymagającego użytkownika.
Doskonale odtwarza dokumenty PDF oraz książki elektroniczne w dedykowanych formatach. Umożliwia robienie notatek, zaznaczanie i podkreślanie fragmentów tekstu, przeglądanie stron internetowych oraz łączność Wi-Fi, Bluetooth i 3G.

e-Czytnik Pocketbook Pro 903


Z czytnikiem PockeBook twoja przenośna biblioteka staje się niemal nieograniczona. 2 GB wewnętrznej pamięci oraz możliwość obsługi kart microSD do 32 GB sprawiają, że zawsze możesz mieć przy sobie wszystkie książki, gazety, dokumenty i utwory MP3. Wyjątkowo pojemna bateria  umożliwi Ci przeczytanie nawet do 14000 stron bez dodatkowego ładowania.

Jest to czytnik, który pozwoli Ci połączyć się z Internetem gdziekolwiek jesteś. W każdej chwili możesz pobierać z Internetu nowe książki lub wiadomości RSS. Dotykowy ekran pozwala zmieniać strony jak w tradycyjnej książce lub tworzyć nowe notatki. Wbudowany akcelerometr sam automatycznie dopasowuje kierunek wyświetlania tekstu do orientacji ekranu.
PocketBook Pro 903 pozwala cieszyć się publikacjami cyfrowymi jak nigdy dotąd. 16-stopniowa skala szarości, wysoki kontrast i duża rozdzielczość e-papieru zapewniają niepowtarzalny komfort czytania, a jakość obrazu jest zbliżona do druku z drukarki laserowej. Czytnik PocketBook pozwoli odpocząć Twoim oczom i czerpać prawdziwą radość z cyfrowego czytania.  

Dokumenty, publikacje PDF, e-maile oraz ponad piętnaście formatów plików możesz przenieść bezpośrednio do pamięci czytnika i zabrać dokądkolwiek zechcesz. Nie musisz drukować, lekkość i poręczność nowych czytników PocketBook sprawiają, że wszystkie potrzebne książki i dokumenty masz zawsze przy sobie. Jeśli jednak twoje publikacje to za mało i jesteś głodny najnowszych informacji ze świata, możesz wykorzystać kanały RSS i pobierać najświeższe wiadomości z tysięcy stron internetowych. Jest to niezastąpiona funkcja, która z powodzeniem zastąpi większość gazet kupowanych w kiosku.PocketBook Pro 903 to doskonały czytnik do profesjonalnych zastosowań w nauce i biznesie. Zaprojektowany z myślą o tych, którzy potrzebują stałego dostępu do Internetu, a oprócz czytania prozy chcą przeglądać i notować w publikacjach prezentujących m.in. tabele, grafiki i wykresy.


DANE TECHNICZNE:

EKRAN

* 9,7-calowy e-papier
* kontrast 8 : 1
* rozdzielczość 1200 x 825 pikseli
* ekran dotykowy obsługiwany za pomocą rysika, technologia Wacom

WYMIARY

* wielkość: 192 x 263 x 11.5 mm
* waga: 530 g

PAMIĘĆ I PROCESOR

* 256 MB RAM
* procesor 533 MHz
* system Linux (Kernel Linux 2.6.28)

ŁĄCZNOŚĆ

* złącza: micro USB, slot kart micro SD/SDHC (do 32 GB)
* łączność bezprzewodowa Wi-Fi (802.11 b/g), Bluetooth, 3G

ZASILANIE I BATERIA

* bateria 1530 mAh 5.5 W; 3.7 V (ładowana przez port USB) do 7000 odświeżeń ekranu

ROZPOZNAWANE FORMATY

* PDF (obsługa DRM ADE), ePUB (obsługa DRM ADE), TXT, HTML, RTF, PRC, CHM, DjVu, DOC, FB2, FB2.ZIP, TCR, JPG, BMP, PNG, TIFF I

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

* języki menu: polski, angielski, niemiecki, francuski i inne
* współpraca z systemami: PC, MAC, Linux
* akcelerometr
* audio: głośniki zewnętrzne 2 x 0.5 W, audio jack 3.5 mm
* funkcja TTS (text to speach)
* pamięć: 2 GB

ZESTAW ZAWIERA

* czytnik Pocketbook 903 Pro
* kabel USB
* neoprenowe etui ochronne
* instrukcję obsługi

Źródło ; BezKartek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga