WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 21 stycznia 2011

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Czy o tym dniu można zapomnieć? Gdzie znaleźć prezent na ostatnią chwilę?

Pomysł Dnia Babci powstał w Polsce w 1964r., aby wnuki mogły uhonorować tak znamienite i zasłużone osoby. O Dniu Dziadka pomyślano nieco później. Obecnie święto Babci i Dziadka obchodzone jest dzień po dniu. Nasza Babcia świętuje 21.01. a Dziadek 22.01.

W ten sam dzień świętują wnuczęta w Polsce, Bułgarii i Brazylii ( może dlatego, że na B? ).

Nasze Babcie i Dziadkowie nie mieli łatwego życia. Zmagali się z większymi trudami życia niż my obecnie. Wiemy jak bardzo chcą nam wynagrodzić i osłodzić życie rozpieszczając nas do granic możliwości przez cały rok. Czy w tym jednym dniu można o nich zapomnieć? Raczej nie.

Nasze życie jest zaganiane. Co zrobić, gdy nagle przypomnieliśmy sobie o Tych, z którymi najłatwiej dzielimy radości i troski?

Zawsze jest wyjście i to nie beznadziejne. Księgarnia 4M przygotowała nie lada atrakcję.


Wyselekcjonowaliśmy po 4 powieści dla Babci oraz Dziadka, które na pewno przypadną im do gustu. Wszystkie te powieści są do kupienia z 20% rabatem. Poniżej nasze rekomendacje:
Rabat na wszystkie 8 pozycji, to 20%.
Kod rabatowy do zastosowania w koszyku to: dbd20GiWKs
Czas trwania promocji to: 18.01 – 22.01.


Pamiętaj też, że ciągle możesz i to bezpłatnie pobrać darmowe eBooki ePub. Mają one taka jeszcze zaletę, że można powiększyć litery zgodnie z preferencją czytelnika. Ma to niebagatelne znaczenie. Będzie miło, gdy z Babcią i Dziadkiem wrócicie do czasów ich młodości razem czytając ich ulubione lektury. Oni kiedyś też Tobie przecież czytali.

Wszystkim Babciom i Dziadkom nie tylko z okazji Święta Wydawnictwa Cyfrowe życzą wielkiej pociechy z wnucząt i dużo szczęścia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga