WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 19 stycznia 2011

e-Notatnik NoteSlate e-ink - prosty i tani

Czesi opracowali genialny w swej prostocie tablet NoteSlate e-ink. W odróżnieniu od modnych tabletów nie służy on do przeglądania internetu an do gier. Jego podstawową funkcja jest robienie notatek. Teraz notatki, rysunki, szkice i pomysły szybko możesz zanotować nie angażują w to setek kartek i karteruszek. To pierwsze urządzenie, które angażuje twórczo użytkownika. Elektroniczny papier daje szanse stworzyć włąsny niepowtarzalny świat. Prosty i tani NoteSlate e-ink może stać się Twoim pamiętnikiem, dziennikiem. Jeśli piszesz książki nie musisz juz się kłopotać. Nic bardziej prostego. Uczniowie i studenci z ulga odetchną od zesztów, w których ciagle nie mozna nic znaleźć. Oszczędność papieru, pieniędzy i czasu. e-Notatnik NoteSlate za jedyne 99$ to rzeczywiście rozwiązanie na nasze czasy. Kiedy trafi do sprzedaży?Czeski to wynalazek i Czesi udowodnili, że nie ma licencji na innowacje. Dobre i nowoczesne technologie to nie tylko Apple czy Samsung. Założeniem producenta jest dotrzeć do pracowników reklamy, menedżerów, księgowych, planistów, pisarzy, nauczycieli, uczniów, studentów i ...wszystkich ludzi.
Elektroniczny notatnik NoteSlate wyposażony jest w 13-calowy dotykowy monochromatyczny ekran e-ink ( 750x1080 pikseli). Waży 280 g i bateria wystarcza na 180 godzin pracy - przeciętnie na około 3 tygodnie. Wyświetlacz e-ink ma to do siebie, ze zużywa około 60% mniej energii niż normalny ekran. NoteSlate można ładować energia słoneczna z panelu tylnej pokrywy. Posiada prosty interfejs użytkownika. Odtwarza pliki MP3 ze słuchawek. AudioBooka jednak posłuchasz. Jeszcze gdyby czytał...

Dane podstawowe
- REAL projekt wygląd PAPER
- One Display COLOR
- ONE TOUCH piórem / gumką
- 210x310x6mm wymiary
- 13 calowy monochromatyczny wyświetlacz matowy e-Ink
- 190x270mm aktywny wyświetlacz, 750x1080pixels
- 180 godzin pracy (prawie 3 tygodnie w codziennej pracy!)
- 280 g wagi!
- Podstawowe dane: pióro z gumką, mini USB, SD, Jack 3.5 mm, AC / DC 12V
- Moduł Wi-Fi na żądanie (bez dodatkowej opłaty (!)
- Nie przegląda stron internetowych!
- Cena -  99 dolarów
- Jeden punkt sprzedaży - online NoteSlate e-sklepie

 Firmware NoteSlate (NSF)
- NSF opensource
- NS Firmware 0.7 (podstawowy rysunek)
- NS Firmware 1.0 (+ notatki, mp3)
- NS Firmware 1.5 (+ *. przeglądarce tekstu PDF (tylko w trybie bitmapy)
- NS Firmware 2.0 (+ OCR )

Kiedy NoteSlate trafi do sprzedaży? 

W czerwcu 2011 roku:
NoteSlate BASIC
NoteSlate WHITE
NoteSlate BLACK


W grudniu 2011 roku:
NoteSlate RED
NoteSlate GREEN
NoteSlate BLUE


później:
NoteSlate COLOR (cena zostanie ogłoszona)

Zakupu można będzie dokonać w sklepie noteslate.com

Źródło ; noteslate.com, tabletowo.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga