WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 9 lutego 2011

Polityka e-wydanie na Kindle bez reklam za 1,99$

Tygodnik Polityka przyzwyczaił nas, że nie stroni od nowości. Z wielkim zapałem i pomysłowością szuka nowych dróg dotarcia do czytelnika. Po sukcesie Tygodnika w wersji audio AudioPolityka przyszła kolej na przetarcie nowych szlaków.

Tygodnik Polityka e-wydanie na Kindle bez reklam za 1,99$.
Polityka e-wydanie na Kindle


To najnowsza propozycja dla użytkowników tego najpopularniejszego czytnika na świecie. e-Wydanie Polityki bez reklam mozna pobrać w serwisie Amazon. Oferta raczej skierowana jest do polonijnego odbiorcy. Cena za egzemplarz 1,99$ to przy dzisiejszym kursie 5,68 złotych. Polityka e-wydanie bez zniżek na naszym rynku dostępna jest w cenie 4,00 zł bez zniżek oraz 3,69 zł w płatności sms'em.

To kwestia zastanowienia i wygody. Przewalutowanie takiej transakcji nie pochłonęłoby takiej różnicy w cenie. Choć kreatywności banków nigdy nie można być pewny.

Polityka zasługuje na uwagę. Widać, że są mają ludzi, którym zależy na pozyskiwaniu czytelnika zamiast narzekać na trudny rynek.

Źródło ; wirtualnemedia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga