WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 22 stycznia 2012

Darmowy eBook Steve Jobs - Biografia, ale z Zixo PS47

Darmowy eBook Steve Jobs
w Zixo PS47
Steve Jobs - Biografia Waltera Isaacsona to jeden z najbardziej pożądanych tytułów 2011 r. Podobnie w 2012 r. Steve Jobs robił i robi wrażenie i chętnych nie brakuje, aby poznać nietuzinkową osobowość wizjonera XXI wieku.

Sprzedaż książki papierowej na świecie jak i w Polsce odbywa się w zawrotnym tempie. eBook Steve Jobs, który niedawno pokazał się w Okazji Dnia m.nexto.pl okazał się także oszałamiającym sukcesem. Jego cena 22,50 była zbliżona do super oferty jednego z serwisów zakupów grupowych, ale "grupowicze" mieli  problemy z jego faktycznym nabyciem.

Dlaczego Steve Jobs cieszy się tak wielkim zainteresowaniem? Jeszcze niedawno mówiło się; być jak Bill Gates. Teraz każdy marzy żeby być jak Steve Jobs.

Zresztą on sam jest teraz w przysłowiowej lodówce, piekarniku a nawet za darmo. Tak właśnie. Darmowy eBook Steve Jobs - Biografia jest teraz także za darmo. Jak to możliwe? Wszystko zależy od naszego punktu widzenia i albo biografia jest za darmo dodatkiem do tabletu Zixo PS47 albo Zixo PS47 jest dodatkiem do płatnego eBooka. Razem kosztują 899 zł. W każdym bądź razie tak teraz jest i przynajmniej do końca stycznia. Nawet dostawa tabletu oczywiście z eBookiem jest gratis i raty są dostępne w wysokości 37 zł miesięcznie.

Darmowy eBook Steve Jobs - Biografia z tabletem Zixo PS47

Czy warto sięgnąć po tablet Zixo PS47? Wszystko zależy czego tak naprawdę potrzebujesz. Jest bardzo cienki i waży niemal tyle co e-Czytnik. Wgranych ma wiele gotowych aplikacji.
W zestawie:
tablet Zixo PS47, kabel micro USB, przejściówka AC/USB (z gniazda sieciowego z wyjściem na gniazdo USB), futerał, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna. 
Jego integracja z serwisem BezKartek pozwala na zakupy tańsze o 20%. O innych zaletach przeczytasz na stronie Zixo PS47, gdzie także sprawdzisz techniczną specyfikację.

Jedno jest pewne, że Steve Jobs pewnie nie byłby zachwycony ceną tabletu. Bez promocji Zixo PS47 kosztuje zaledwie 899 zł co bardzo odbiega od ceny kultowego (?) iPada. Nasz bohater zawsze lubił tworzyć wartość dodaną przez co wyroby Apple do tanich nie należą.

Czy ciągle będziemy marzyć by być jak Steve Jobs? Lektura książki może w tym Ci pomóc. Gdy umarł Papież Jan Paweł II wielu mówiło być jak Jan Paweł II. Ilu tak dzisiaj mówi? To jednak sprawy duchowe.

Marzy się jednak, by ktoś tam hen za morzem, za górami i za lasami mówił, że technologicznie chce być jak Jan Kowalski albo Anna Nowak

Źródło; BezKartek

1 komentarz:

  1. mam ten tablet, to trochę taki duży iphon,ale jest ok

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga