WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 13 stycznia 2012

e-czytnik Kindle 4 Touch i eBooki zMOBIlizowane kuszą w Virtualo.pl

Konkursy z Kindlem i ebookami do wygrania - świętujemy styczeń z MOBI z 12 wydawnictwami, które wprowadziły ebooki na Kindle’a!

Drodzy eCzytelnicy! Zaczynamy konkurs organizowany wspólnie przez eKsiążki.org i Virtualo, którego patronem medialnym jest Świat Czytników. Do wygrania będą e-booki 12 wydawnictw, które zdecydowały się na wprowadzenie do oferty Virtualo formatu MOBI, a także... e-czytnik Kindle 4 Touch!

Od dzisiaj do końca stycznia w dni robocze (poniedziałek-piątek) na portalu eKsiążki.org będziemy o godzinie 12:00 prezentować wypowiedzi poszczególnych wydawnictw dotyczące ich planów e-bookowych na 2012 r. Na końcu wypowiedzi będzie znajdowało się pytanie konkursowe dotyczące e-booków wydawnictwa dostępnych w formacie MOBI. Trzy pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie na adres: konkurs@virtualo.pl, wygrywają wybranego e-booka z oferty wydawnictwa, którego danego dnia dotyczył konkurs.

Informacja o planach e-bookowych wydawnictw będzie się pojawiała również na profilu Virtualo na Facebooku oraz na profilach poszczególnych wydawnictw. Uczestnicy w tym czasie będą mogli zadawać pytania dotyczące obecnej i planowanej oferty e-booków danego wydawnictwa. Gorąco zachęcamy do aktywności i dyskutowania o potrzebach eCzytelników oraz przekazywania opinii na temat rynku ebooków!

Aby wziąć udział w drugim konkursie i wygrać czytnik Kindle w dn. 16.01.2012-30.01.2012 r. należy przesłać na adres: konkurs@virtualo.pl pracę na temat: „Jak będzie wyglądać książka przyszłości”. Najbardziej futurystyczna i twórcza wizja zostanie nagrodzona najnowszym Kindlem. Sposób prezentacji jest zupełnie dowolny – dozwolone są przykłady w postaci filmików, zdjęć, tekstu, a nawet przykładowego samodzielnie stworzonego e-booka. Prace zostaną ocenione przez jury, a wyniki zostaną ogłoszone 31.01.2012 r.

Jest o co walczyć, zachęcamy więc do wspólnej zabawy! Przed wzięciem udziału w konkursach, zachęcamy do zapoznania się z regulaminami: "Styczeń z MOBI" i "Wygraj Kindle".

Strona informacyjna na Virtualo.pl: https://virtualo.pl/?go=quiz

Strona informacyjna na Facebooku Virtualo


Regulaminy PDF: Konkurs - wygraj eBooki w formacie MOBI | Konkurs - wygraj czytnik Kindle

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga