WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 28 stycznia 2012

e-Czytnik Ectaco jetBook Color w rękach rosyjskich uczniów

Czy to możliwe, aby droga do szkoły i wiedzy była lekka, łatwa, przyjemna i interesująca? Tak, ale w Rosji.

Ectaco konsekwentnie zdobywa rosyjski rynek. Sztandarowy produkt e-Czytnik jetBook Color trafił w ręce rosyjskich uczniów. Teraz uczniowie nie muszą już targać ciężkich teczek wagowo zbliżonych do ekwipunku wyszkolonego żołnierza.

PIS, nie mylić z partią, czyli Państwowa Inspekcja Sanitarna przyjęła dopuszczalną masę tornistra uczniów klas I-III w szkole podstawowej na 3 kg. Jak jest w rzeczywistości? Szkoda gadać.

Tymczasem tornistry rosyjskich uczniów systematycznie są zastępowane przez e-Czytniki Ectaco jetBook Color. Czy nauka w szkole może wyglądać inaczej? Możemy na to niestety tylko popatrzeć.W Polsce na naukę przeznacza się 0,35% PKB czyli około 5 mld złotych natomiast na administrację przeznaczamy 12 mld złotych. O czym można mówić skoro dosłownie ręce opadają.

Źródło; ectaco.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga