WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Multimedialny e-Czytnik eReader K26 i Tablet Vedia X20 z VEDIA S.A.


Urządzenia z Androidem na pokładzie: tablet X20 i czytnik eReader K26

Warszawa, dn. 23 stycznia 2012. VEDIA S.A. poszerza ofertę urządzeń wyposażonych w system operacyjny Android: tablet VEDIA X20 oraz czytnik książek elektronicznych eReader K26. Urządzenia te wprowadzają nową funkcjonalność do urządzeń firmy VEDIA: oprócz możliwości słuchania muzyki i oglądania filmów, oferują także bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto istnieje możliwość instalowania aplikacji dostępnych w internecie, aby w ten sposób dostosować urządzenia do własnych potrzeb.

Tablet Vedia X20

Tablet X20 posiada 8-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości 1024x768 z pojemnościowym panelem dotykowym w technologii multitouch. Ekran zapewnia ostry i czytelny obraz, a zastosowany panel ułatwia obsługę tabletu i umożliwia bezbłędne wykonywanie poleceń. System operacyjny Android 2.3 obsługuje Flash 10.1, dzięki czemu można odtwarzać filmy i animacje na stronach internetowych. Zastosowany w tablecie akumulator o pojemności 3200 mAh sprawia, że z urządzenia można korzystać w podróży bez obaw o rozładowanie się akumulatora w najmniej spodziewanym momencie. Wbudowane gniazdo kart microSD pozwala rozszerzyć pojemność pamięci o kolejne gigabajty danych. Bezprzewodowy dostęp do internetu w standardzie 802.11b/g zapewnia łączność z otwartymi, jak również zabezpieczonymi sieciami, aby mieć kontakt ze skrzynką mailową oraz możliwość korzystania z przeglądarki. Tablet oferuje także możliwość oglądania filmów na telewizorze poprzez podłączenie go do wyjścia HDMI. W urządzeniu znajduje się także port miniUSB, który służy do podłączenia tabletu do komputera w celu wymiany plików oraz port USB w trybie „host”, który może służyć do podłączenia innych urządzeń USB, takich jak klawiatura, mysz czy dysk USB.

Multimedialny e-Czytnik Vedia eReader K26


Czytnik eReader K26 posiada 7-calowy ekran panoramiczny z rezystywnym panelem dotykowym. Urządzenie obsługuje książki elektroniczne w formatach EPUB i PDF zabezpieczone metodą Adobe DRM. Wbudowane 4 GB pamięci pozwala przechowywać zakupione książki, a dostępną pamięć można rozszerzyć o kolejne gigabajty danych na karcie microSD. Zgodność z popularnym formatem zabezpieczenia książek elektronicznych, zapewnia możliwość odczytywania książek na komputerze w programie Adobe Digital Editions oraz autoryzację czytnika w programie, w celu przekopiowania ich do pamięci czytnika K26. Zastosowany akcelerometr pozwala dopasować książki do ekranu poprzez obrót urządzenia. Czytnik umożliwia także słuchanie muzyki, jak również oglądanie filmów. Obsługa wielu formatów plików multimedialnych sprawia, że urządzenie staje się nieodłącznym towarzyszem w podróży, w szkole lub na uczelni. Intuicyjną obsługę urządzenia zapewniają mechaniczne klawisze znajdujące się na obudowie w pobliżu ekranu. Wbudowane wyjście słuchawkowe oraz głośnik pozwalają na korzystanie z czytnika do słuchania muzyki podobnie jak z odtwarzacza muzycznego.

Urządzenia dostępne są już w sprzedaży detalicznej w sieci partnerów handlowej na terenie całego kraju.

Informacja prasowa

1 komentarz:

 1. e-Czytnik Vedia eReader K26 cena w sklepie producenta Vedia S.A. 899 zł brutto

  Cechy Czytnika K26
  Ekran TFT, 7 cali o rozdzielczości 800x480 pikseli
  Rezystywny panel dotykowy z matowym wykończeniem
  Pamięć 4 GB, czytnik kart microSD do 16 GB
  Procesor RK 2818 Arm 9 + DSP, RAM 256MB
  Wbudowana karta Wi-Fi, port USB do komunikacji z komputerem
  System operacyjny Android 2.1
  Wbudowany akumulator
  Zawartość opakowania
  Słuchawki
  Kabel USB
  Ładowarka sieciowa
  Pokrowiec
  Ściereczka
  Instrukcja obsługi
  Karta gwarancyjna

  Tablet Vedia X20 8" cena w sklepie producenta Vedia S.A. 849 zł brutto

  Cechy urządzenia:
  Ekran TFT, 8 cali o rozdzielczości 1024x768 pikseli
  Pojemnościowy panel dotykowy z obsługą multitouch
  Pamięć 4 GB, czytnik kart microSD do 32 GB
  Procesor 1,2 GHz, RAM 512 MB DDR3
  Wbudowana karta Wi-Fi, port USB do obsługi urządzeń zewnętrznych
  Wbudowane kamery: przód 0,3 Mpx, tył 2 Mpx
  System operacyjny Android 2.3
  Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 3200 mAh
  Zawartość opakowania:
  Słuchawki
  Kabel USB
  Ładowarka sieciowa
  Pokrowiec
  Ściereczka
  Instrukcja obsługi
  Karta gwarancyjna

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga