WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 16 stycznia 2012

Strefa Gadget Zone na Intertelecom 2012 - wypróbuj albo kup


Intertelecom 2012: najnowsze gadżety IT
z możliwością kupna!

INTERTELECOM Łódź


Styczeń 2012 – W tym roku po raz pierwszy targom Intertelecom towarzyszyć będzie strefa Gadget Zone. Zwiedzający wystawę będą tam mogli zapoznać się między innymi z najnowszymi modelami telefonów, laptopów, tabletów, akcesoriów, telewizorów i konsoli do gier. To odpowiedź na coraz większe przenikanie się branży telekomunikacyjnej z segmentem elektroniki użytkowej. Wyrazem tego trendu jest rosnąca sprzedaż komputerów przenośnych przez operatorów telekomunikacyjnych. Z drugiej strony producenci smartfonów i tabletów robią wszystko, aby ich użytkownicy mogli komunikować się ze światem na możliwie dużo sposobów.

- Strefa Gadget Zone ma mieć charakter użytkowy i jest dedykowana przede wszystkim tym, którzy lubią się wyróżniać. Ciekawe produkty znajdą tam zarówno indywidualni pasjonaci, jak też przedstawiciele środowiska biznesowego, niekoniecznie związanego z branżą telekomunikacyjną. Będzie to przestrzeń interaktywna, z możliwością zakupu niektórych gadżetów – mówi Bożena Bednarek, Komisarz ds. Promocji Intertelecom.

Pełna lista produktów elektronicznych, które będzie można zobaczyć na wystawie to: telefony stacjonarne i komórkowe, monitory, desktopy, notebooki, netbooki, tablety, systemy do wideokonferencji, konsole, gry, telewizory i nawigacje. W strefie Gadget Zone będzie można również obejrzeć akcesoria. Odwiedzający mogą liczyć na zapoznanie się z limitowanymi seriami produktów.

Intertelecom 2012 potrwa od 17 do 19 kwietnia br. Tegoroczna, XXIII edycja imprezy, koncentrować się będzie na użytkowych aspektach prezentowanych rozwiązań dla biznesu, administracji publicznej oraz odbiorców indywidualnych. Na targach poruszana będzie m.in. niezwykle aktualna i ważna dla wszystkich sektorów - tematyka cyfryzacji. Nie zabraknie także wydarzeń związanych z sieciami szerokopasmowymi. Ważną częścią targów Intertelecom 2012 będą konferencje i warsztaty skierowane do jednostek administracji publicznej, samorządów i biznesu.

O Międzynarodowych Targach INTERTELECOM
Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM to jedyna i największa w Europie Środkowo–Wschodniej impreza targowa branży ICT. Organizowana jest nieprzerwanie od 1989 roku. W każdej edycji aktywnie uczestniczy co najmniej 100 firm z Polski i z zagranicy. Od kilku lat główny nacisk organizacyjny skierowany jest na przygotowanie ciekawych prezentacji merytorycznych, konferencji, sympozjów. Począwszy od 2012 roku targi będą odbywały się w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich.  

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga