WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 11 lipca 2009

Adrian Hinc - Budżet domowy pod ostrzałem eBook

Adrian Hinc jako doradca klienta w banku pewnie raz stykał się z problemami finansowymi różnych ludzi. Owocem tych doświadczeń stał się kolejny eBook tego autora Budżet domowy pod ostrzałem.

W czasach " kryzysu " skutecznie wypromowanym przez media i dziennikarzy wielu z nas tak na wszelki wypadek szuka oszczędności lub możliwości dodatkowego zarobku. Adrian Hinc w swojej książce wpisuje się doskonale w nasze oczekiwania. Napisał poradnik, który zawiera konkretne techniki pozwalające zaoszczędzić spore sumy.

Oczywiście umiejętności, które zdobędziemy stosując rady i pomysły przydadzą się i w czasie zaciskania pasa i dobrobytu jeśli wejdą nam w nawyk.

Budżet domowy pod ostrzałem oczywiście nie wspomina jak oszczędzać do przysłowiowej skarpety, ale jak zoptymalizować koszty naszego codziennego życia.

Wydawnictwa cyfrowe są przekonane, że czytelnicy skorzystają z okazji aby na " kryzys " spojrzeć spokojniejszym okiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga