WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 5 lipca 2009

E-zakupy szansą na kryzys

E-zakupy stają się mimo, a może dzięki " kryzysowi " coraz popularniejsze. Wartość polskiego rynku e-commerce szacuje się na około 13-14 mld złotych. Według Ministerstwa Gospodarki do 2015 r. 25 % handlu będzie funkcjonować w internecie. Liczba sklepów internetowych na koniec 2009 r. ma osiągnąć liczbę 6 ooo.

Handel w internecie to już 2 % sprzedaży ogółem. Tradycyjnie najbardziej pożądanym towarem jest książka, a to znaczy, że duch w narodzie nie ginie. Jaki udział jest e-książek i e-prasy ? Na razie trudno o takie informacje. Patrząc jednak na ilość powstających e-księgarni można śmiało sądzić, że gra warta jest świeczki .

Nieco mniej nowości, ale kupujemy. Wiedza jednak nie ma ceny i zawsze warto w nią inwestować

To dobra wróżba na przyszłość. " Kryzys " sprawia, że wszyscy szukają tańszych rozwiązań i towarów. Może też w tych przemianach zdarzy się nam polski globalny dostawca ?

Źródło ; mspstandart.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga