WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 6 lipca 2009

Czesław Suchcicki - Stary Człowiek i może

Czesław Suchcicki wydał książkę na podstawie swojego bloga " Wspomnienia Sybiraka. Odległy Kraj czyli Syberia widziana oczami zesłańca inaczej widziana ".

Zaczęło się tak prosto. Szukając możliwości spisania swoich przemyśleń trafił na Interie360. 28.12.2008 roku stał się popularnym dziennikarzem obywatelskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt posiadania pięknych 80 lat ! Pozazdrościć wieku i temperamentu.

Przypadek sprawił, że Czesław Suchcicki pisze. Inspiracją była relacja w TVP z Moskwy dokumentująca powstanie pomnika " Walonka ". I tak powstał pierwszy artykuł, które przeczytało 37 000 osób !

Dla ciekawych wspaniałej postaci interia360.pl zamieściła wywiad z dziennikarzem obywatelskim pełną gębą.

Jego blogi można czytać ; czeslawsuchcicki.blogspot.com oraz poświęcony pszczelarstwu csuchcickipszczelehistoryjki.blogspot.com

W
ydawnictwa cyfrowe są pełne podziwu, bo każdy człowiek ma ciekawą historię. Stary Człowiek i może ... właśnie nam pokazał jak...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga