WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 16 lipca 2009

Paweł i Piotr Krzyworączka - Ebiznesplanowanie - e-Book

Ebiznesplanowanie to ostatnia premiera wydawnictwa Złote Myśli. Autorami są ;
Paweł Krzyworączka absolwent AGH w Krakowie najbardziej chyba znany z projektu Darmowy-kurs-pozycjonowania.pl. Prowadzi również szkolenia na temat ; jak rozwijać e-biznes w Polsce.
Piotr Krzyworączka absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalista od ebiznesplanowania.

Mieszanka autorów zaowocowała nową e-książką Ebiznesplanowanie. Niezbędny początek Twojego sukcesu w Internecie. Jedno z haseł reklamujących ten tytuł ; Poznaj sekret zarabiania w sieci i zaplanuj perfekcyjnie przyszłość Twojej Internetowej Firmy chyba najlepiej oddaje czego możemy oczekiwać.

Oprócz omówienia jak napisać ebiznesplan w sposób łatwy , przyjemny i przydatny, znajdziemy również przykłady oraz jak zastosować i do czego się może przydać. A przydać się może ebiznesplanowanie również do zdobycia środków i dotacji na e-biznes.

Zdanie Twój paszport do realnych dochodów w Internecie wydaje się adekwatne do korzyści jakie wynosimy z tej lektury.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga