WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 25 stycznia 2010

Amazon fabryka pieniędzy

Amazon.com nic nie robi sobie z " kryzysu ". Wyniki spółki wydają się zaprzeczać teoriom kryzysowym. Amazon potwierdza, że nie ma kryzysu tylko są źle zarządzane spółki i państwa. Ci, którzy sobie dobrze radzą nie muszą zważać na koniunkturę.

Księgarnia osiągnęła 71 % wzrost zysku w IV kwartale ubiegłego roku zarabiając 384 mln $. Przychody natomiast wzrosły " tylko " 42 % sięgając 9,52 mld $. Naszych rodzimych niedowiarków też już chyba jakoś mniej. Wydawnictwa cyfrowe jak widać mają coraz większe zainteresowanie.

Piękne sumki. Godne pozazdroszczenia. Jak mieć przychód w ciągu roku przychód 24,5 mld $ i "symboliczny " zysk 902 mln $ ? Wystarczy zajmować się biznesem, a nie wymyślać głupawe ustawy i afery.

Amazon.com robi wrażenie i potrafi zaskakiwać. Rośnie mu konkurencja ze strony Apple i jego iPad'a. Ugiął się również pod presją wydawnictwa Macmillan co może przykróci jego monopolistyczne zapędy. Osiąga jednak znakomite wyniki. I to już jest chyba jego nowa świecka tradycja.

Źródło ; Puls biznesu , manager.money.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga