WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 18 stycznia 2010

Niebezpieczne e-wydanie

Zdaje się, że jeszcze nie wszyscy wydawcy mają trzeźwo w głowach i nadmiar karnawałowych bąbelków namieszał w mózgach. Tym razem niebezpieczne okazały się e-wydania.

Na zebranie ZDKP przygotowano projekt głosowania nad e-wydaniami. Kolejny raz chce się wyjątkowo niekorzystnie potraktować wydawnictwa cyfrowe. Jakiś wyjątkowo inteligentny myśliciel skomponował pomysł, aby każdy nabywca e-wydań w większych ilościach, a przez większe ilości uważa się już 9 egzemplarzy, składał oświadczenie, że kupuje e-wydania na własny użytek. Przez własny użytek pomysłodawca rozumie również rozdawnictwo w celach lojalnościowych.

Po cóż tyle zabiegów ? Dzielni badacze nie mogą się doliczyć sprzedanych egzemplarzy. Prawda, że znaleźli prosty sposób na rozwiązanie niebezpiecznego problemu e-wydań ?

Źródło ; www.rp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga