WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 29 stycznia 2010

audioteka.orange.pl

Czy nowy serwis audioteka.orange.pl poradzi sobie ? Czy widmo globalnej konkurencji stanowi dla niej zagrożenie ?


Audioteka.pl przedstawiła bilans roku. Serwis wystartował w listopadzie 2008 r. Na końcie sukcesów w ponad rocznej działalności może zapisać około 600 tytułów nigdy wcześniej nie publikowanych w formie AudioBooka.

Audioteka.pl może również pochwalić się nowatorską superprodukcją na rynku polskim
Narrentum „ Sapkowskiego. Budżet słuchowiska, w którym brało udział 112 aktorów wynosił 500 tys. złotych.

Audioteka sięga jednak dalej. Wraz z PTK Centertel utworzy serwis www.audioteka.orange.pl, gdzie użytkownicy sieci Orange będą mogli pobierać pliki książek audio bezpośrednio na swoje telefony. Usługa oczywiście będzie płatna, ale również za pośrednictwem telefonu. Zaznaczyć trzeba również, że Audioteka.pl współpracuje z Nokią i w telefonach tego producenta, np. Nokia E52, jest fabrycznie instalowana aplikacja audioteka.audiobook.player służąca do kupowania, pobierania i słuchania Audio Książek z serwisu.

Atutem serwisu i jego przewaga nad zagraniczna konkurencją jest oferowanie książek audio w języku polskim. Chociaż polska konkurencja jak Zixo czy 4M wcale nie ustępują kroku. Zadziwiające jest zresztą podejście zagranicznych producentów do Polski. Często wszyscy spotykamy na różnych produktach napisy w języku czeskim, estońskim, szwedzkim, serbskim itp. i ani śladu instrukcji po polsku. Z całym szacunkiem dla wszystkich języków. Trudno jednak zrozumieć jak nie dostrzegać języka blisko 40 milionowego narodu ?

Ale to już całkiem inny temat

Źródło ; internetstandart.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga