WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 21 stycznia 2010

Książki elektroniczne - raport Deloitte

19.01.2010 opublikował ciekawy raport zatytułowany ; Prognozy dla sektora mediów na rok 2010. Naszym zdaniem najciekawsze dla nas są przewidywania dotyczące wydawnictw cyfrowych.

Deloitte przewiduje, że w 2010 roku globalnie wzrośnie na świecie sprzedaż czytników książek elektronicznych. Sprzedaż czytników powinna oscylować w granicach 5 mln sztuk.
Jednocześnie Deloitte podkreśla, że w odczycie eBooków czyli książek elektronicznych wzrośnie rola smartfonów, netbooków, komputerów i tabletów sieciowych. Nie mniej czytniki wypełnią znacząca lukę.

Szacuje się również, że wzrośnie sprzedaż samych książek elektronicznych - eBooków. W 2010 roku wyniesie ona blisko 100 mln kopii. Raport w całości jest interesujący i daje nam i uczestnikom rynku wydawnictw cyfrowych wiele do myślenia. Jak będzie zobaczymy. Zapowiada się jednak wyjątkowy rok rewolucji cyfrowej.


Źródło ; deloitte.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga