WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 12 stycznia 2010

eClicto na raty

Dziennik Internautów opublikował wywiad Marcina Maja z przedstawicielem Kolportera Maciejem Topolskim.

Specjalnych rewelacji nie można tam przeczytać. Jednak jedną z ważniejszych wiadomości jest informacja o planowanej ofercie sprzedaży ratalnej czytnika eClicto. Niewątpliwie czytnik eClicto na raty byłby dużo atrakcyjniejszy niż jego dotychczasowa cena, której m.in. rzecznik broni jak niepodległości. Na szczęście niedogodność łatana jest ofertą darmowych eBooków, ale jak piszą internauci z tym w internecie nie jest trudno.

Wstępnych wyników sprzedażowych też nie poznaliśmy. Rzecznik zasłaniał się tajmnicą. Jest to jednak zrozumiałe. Poznaliśmy za to listę najchętniej kupowanych e-Książek.

O planach czytnika eClicto drugiej generacji nie ma co kolejny raz wspominać dopóki nie stanie się on bardziej realny.

Cieszy, że eClicto jest polskim projektem, chociaż szkoda, że nie w Polsce produkowanym, oraz to, że eClicto nie boi się ryzyka i błedów, a to może w przyszłości bardzo zaprocentować.

Źródło ; di.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga