WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 28 stycznia 2010

iPad iBook iBookstore

Jak zaskoczyć rynek ?Co trzeba zrobić, aby spędzić sen z oczu konkurencji ?

Na te pytania najlepiej zna odpowiedź Steve Jobs. Wczorajsza prezentacja nowego produktu koncernu Apple iPad, o którym już się mówi duży brat Iphone'a, dała nowy impuls rewolucji cyfrowej.

Tablet iPad posiadając " miękką " klawiaturę służy do ; przeglądania internetu, dając nowe doznania, czytania i wysyłania wiadomości e-mail, przeglądania zdjęć, oglądania filmów, słuchać muzyki, korzystać z gier i co dla nas najważniejsze czytanie książek elektronicznych.

Trzeba się będzie też przyzwyczaić do nazw. Tylko czekać aż na e-książki, książki elektroniczne, eBooki będziemy częściej używac nazwy iBook.

O iBooks Steve Jobs oczywiście pomyślał i co zagrozi pewnie hegemoni Amazon utworzył iBookstore, gdzie iBook można będzie zakupić.

Zapowiada się więc, że iPad, iBook, iBookstore będą często powtarzanymi nazwami tego roku. I dobrze, że rośnie konkurencja dla Amazon.

iPad waży zaledwie 1,5 kg. Jest grubości 0,5 cm. Do tego duży wyświetlacz i cena ...

Właśnie cena może być istotnym atutem, bo jak na takie możliwości wydaje się całkiem do zaakceptowania. iPad ma być dostępny w sprzedaży już pod koniec marca 2010 r. na całym świecie. Model 16 GB ma kosztować 499 $, 32 GB - 599 $, 64 GB - 699 $.
Natomiast iPad z Wi-Fi i 3G będą dostępne w kwietniu w USA i wybranych krajach, niestety Apple Polski chyba nie lubi. Ceny ? 16 GB - 629 $, 32 GD - 729 $, 64 GB - 829 $.

Zapowiada się na rewolucję i trzeba się będzie uczyć słów iPad, iBook, iBookstore, ale to chyba przyjdzie wyjątkowo łatwo.

Źródło ; apple.com

1 komentarz:

  1. ipad waży 1,5 funta nie kilograma, na kilogramy to jest 0.68
    Nie przepisujcie tak bezmyślnie

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga