WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 6 stycznia 2010

Równość Książki i eBooka wobec VAT

Kolejny etap cyfrowej rewolucji. Prezes Editions Gallimard, Antoinne Gallimard wystosował petycje do rządów europejskich członków Unii Europejskiej o zrównanie podatkowe VAT na wszystkie książki bez względu w jakiej są wydane formie.

Pierwsi sygnatariusze to m.in ;

Antoine Gallimard

Teresa Cremisi

Pascal Flamand

Irène Lindon

Petycja ma być przedstawiona Radzie Ministrów Finansów Unii. Obniżenie tego niesprawiedliwego podatku e-książkom zrównałoby prawa. W końcu e-książka to też książka i obojętne jest w jakiej formie jest wydana. Prośba o podpisywanie apelu skierowana jest do autorów, wydawców, księgarzy oraz pracowników sprzedających książki i innych. Ważne, abyśmy się wszyscy przyłączyli. Każdy podpis się liczy również entuzjastów e-książki.

Miejmy nadzieję, że również nasz minister Zdrojewski aktywnie włączy się do słusznej akcji. Ty też o tym nie zapomnij. Podpisz przed 10.01.2010 r.

Tekst petycji znajdziesz http://www.ebooks-tva.org/WebPetitionTva/form_english.go#signature

Źródło ; pik.org.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga