WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 12 lutego 2010

Audiobook.pl sukces książki audio

Wydawnictwo Aleksandria właściciel księgarni Audiobook.pl podsumowało 2009 r. Firma działa na rynku książek audio od 2005. Prowadzi równoległe działalności ; wydawniczą oraz księgarską.

Audiobook.pl w 2009 r. sprzedał 30 tys. audiobooków. 91 % sprzedaży to książki audio w wersji CD. Pozostałe 9 % to pliki do bezpośredniego ściągnięcia. Obecna oferta to blisko 2 300 tytułów w tym około 600 w plikach. Na stronach księgarni możemy znaleźć rzetelna informacje na temat najpopularniejszych tytułów w danym okresie. Większość księgarni publikuje bestsellery narastająco, a to nie daje obiektywnego obrazu.

Aleksandria to nie tylko księgarnia, ale również wydawnictwo. Przychód wydawnictwa za ubiegły rok to prawie milion złotych ( 965 tys. ). W 2009 r. cieszyły się powodzeniem oprócz klasyki lektur; Wojna polsko-ruska, Legendy polskie, Kornel Makuszyński.

Wydawnictwo Aleksandria współpracuje z takimi twórcami jak ; Joanna Szczepkowska, Mara Fox, Bronisław Wrocławski, Marek Walczak, Andrzej Warcaba, Grzegorz Przybył i wielu innych.

Wydawnictwo znane jest głównie z lektur audio mp3 jak ; Krzyżacy, Potop, Pan Wołodyjowski, W pustyni i w puszczy, Przypadki Robinsona Crusoe i wiele innych. W dorobku wydawnictwa jest blisko 40 tytułów w większości rynkowych przebojów.

Gratulujemy i wyrażamy pełen szacunek za wkład w rozwój wydawnictw cyfrowych.

Źródło ; rynek-ksiazki.pl, Audiobook.pl, aleksandria.net.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga